Oyun Tasarımı Üzerine Grafiker - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Oyun Tasarımı Üzerine Grafiker - Türkiye Geneli ...

Saraceno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Saraceno

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 03-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Tasarımı Üzerine Grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Illustrator
Inkscape

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Oyun tasarımı üzerine benimle gönüllü çalışacak bir grafiker arıyorum. Önemli olan bir proje oluşturulması ve bu projenin ilgili yayın kuruluşları aracılığıyla halka arz edilmesi.

10 yıldır oyunlarla uğraşıyorum ve programlama bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Steam Greenlight ve Android Play Store hesabım mevcut. Tek eksigimin tasarım olması, bazı projelerimin bitmesine engel oluyor. Projelerin oluşturulmasından sonra Steam gibi yerlerde satışa sunulabilir ve kazancı paylaşabiliriz.

Fikirin benden veya sizden çıkması önemli değil. Aklınızda bir proje varsa ve hatta grafikleri hazır bir projenin hayata geçirilmesini istiyorsanız, ona da varım. Benim için önemli olan bu işlerde biraz girişken olunması.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Oyun Tasarımı Üzerine Grafiker - Türkiye GeneliOyun Tasarımı Üzerine Grafiker - Türkiye GeneliOyun Tasarımı Üzerine Grafiker - Türkiye GeneliOyun Tasarımı Üzerine Grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Saraceno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Saraceno

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 07-09-2016 #3
İlan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
lesh3hei isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lesh3hei

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-10-2016 #4
merk ettim işi çizimleri beğenirsen instagdan yaz

https://www.instagram.com/lesh3hei/
Bu mesajdan alıntı yap
ozgurtay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurtay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-11-2016 #5
Merhaba Ali,
Ben de burada 2 kere oyun tasarimi yaptiracagim diye ilan actim, ucreti ile. Ise yanasmadilar bile.
Umarim aradigini bulursun.
Bu mesajdan alıntı yap
mhmtztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmtztrk

Webmaster / İstanbul

Freelance yardımcınız olabilirim...

Alt 18-11-2016 #6
Grafik Tasarım işleri, WordPress kurulumu, Kitap Resimleme (yayınevi ressamlığı), dizgi ve her türlü çizim konusunda freelance olarak çalışabiliriz...

eposta:
Gsm : 05359457060

Portfolyo adresim;
https://www.behance.net/mhmtztrk
Bu mesajdan alıntı yap