Oyun yazılım için grafiker takım arkadaşı

Deneme Çalışmalar - Oyun yazılım için grafiker takım arkadaşı Sponsorlu Bağlantılar Selamlar arkadaşlar; Ben bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisi olarak iphone'a oyun yazıyorum. Yazdığım oyunun grafikleri çok tatmin edici olmadığı için, grafiker takım arkadaşıyla birlikte çalışmak istedim. Yazılan oyunu ...

onedaywillcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onedaywillcom

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar arkadaşlar;

Ben bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisi olarak iphone'a oyun yazıyorum. Yazdığım oyunun grafikleri çok tatmin edici olmadığı için, grafiker takım arkadaşıyla birlikte çalışmak istedim. Yazılan oyunu satılacak hale geldiğinde direk 0.99 dolardan app store'a koyacağım. Ve satılan her oyundan grafiker arkadaş ücretini alacak. Benimle birlikte takım arkadaşı olarak oyunun grafiklerini hazırlamak isteyen ve Ankara da yaşayan birisi varsa benimle özelden iletişime geçebilir mi?

İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onedaywillcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onedaywillcom

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 31-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar, birlikte takım arkadaşı olarak çalışmam diyorsanız. Ücretli, proje bazlı da iş yapabiliriz. İsteyeceğiniz ücret konusunu özelden yazabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik, grafik - animasyon, görsel, oyun, oyun geliştirme