oyuncak firması 2010 katalog kapak tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - oyuncak firması 2010 katalog kapak tasarımı Sponsorlu Bağlantılar...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kararsız kaldım ben. kitlesi çocuk evet çocuğu kullanmak doğru fakat oyuncakla alakalı öğelerde olabilirdi grafiksel bir fon yerine belki oyuncak görselleri detayları da olabilirdi. 2010 logo ise eğer bu da renklerin içinde boğulmuş gibi sanki (ön kapak). yakın görünümde değil ama uzaktan etkiyi zayıflatıyor demek istediğim.
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-01-2010 #3
kararsız kaldım ben. kitlesi çocuk evet çocuğu kullanmak doğru fakat oyuncakla alakalı öğelerde olabilirdi grafiksel bir fon yerine belki oyuncak görselleri detayları da olabilirdi. 2010 logo ise eğer bu da renklerin içinde boğulmuş gibi sanki (ön kapak). yakın görünümde değil ama uzaktan etkiyi zayıflatıyor demek istediğim.
yorumunuz için teşekkür ederim, ama oyuncak kataloğu olduğu için zaten tüm sayfalar oyuncaklarla dolu ve binlerce çeşit oyuncak var bu yuzden kapakta ne kullanırsak kullanalım biraz çerçeveyi daraltmazmı sizce? hepsinden deörnekler koyamayacağımıza gore. burada onemli olan kaliteli ve göze çarpan bir goruntu vermekti,
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 28-01-2010 #4
Çok göz yorucu.Biraz daha sadeleştirebilirsiniz.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-01-2010 #5
Çok göz yorucu.Biraz daha sadeleştirebilirsiniz.Emeğinize sağlık.
çok renkli olmasıı özellikle müşteri tarafındna istenilen bir durum malesefoyuncak firması 2010 katalog kapak tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-01-2010 #6
Çalışmanın hangi kısımları size ait?

Kitap Kaynağı | Web Sayfamıza Hoşgeldiniz

Arka planı hazır kullandım diyebilseydiniz keşke...
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-01-2010 #7
oyuncak çocuklarla ilgili olduğu için çocuk kullanmak mantıklı renkli olması gayet iyi olmuş bence cıvıl cıvıl
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 28-01-2010 #8
ön tarafta cocugun arkasına uyguladiginiz gölge cocugu kesilip biçilmiş bir figür olarak ortaya çikariyor. feather secenegini farkli verip cocugu biraz daha geriye çekip sanki dairenin içine oturmuş ve bacakları dışarı çıkmış gibi tasarlayabilirsiniz . böylece arkadaki beyaz alan oyuncak dünyasının içini de temsil etmiş olur. ve cocugun da bu dünyanin içinde ne kadar neşeli olduğunu .. yine de güzel tasarim. tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-01-2010 #9
Çalışmanın hangi kısımları size ait?

Kitap Kaynağı | Web Sayfamıza Hoşgeldiniz

Arka planı hazır kullandım diyebilseydiniz keşke...
İyi çalışmalar.
çalışmanın TAMAMI bana ait!!!
çalışmadaki tüm görseller stock dan ÜCRETLERİ karşığında satın alınmıştır! ve her çalışmamızı yayınladığımızda burası hazır burası benim vektörüm burası fotoğraf burası şu burasu bu diye detaylı olarak anlatmamaız gerekmiyor diye duşunuyorum onemli olan buradaki kompozisyon ve tasarımın bütünlüğü. ayrıca sizinde tasarımlarınızı gormek isteriz. hırsız muamelesi yapmadan once biraz daha duşunun dilerseniz.!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2010 #10
Renkler çok hoş.
balonlar da güzel
ama çocuğun pantolonu ve tişörtünün bi gereği yok bence. Yüzündeki sevince odaklansanız nasıl olur?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları