Oyuncak Fİrması İçin Afiş

Afiş Tasarımı - Oyuncak Fİrması İçin Afiş Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle slm herkese. Grafik eğitimi almaktayım ve bir oyuncak firması için afiş tasarlamaya çalışıyorum. Tecrübeli arkadaşlardan aşağıda belirttiğim seçenekler hususunda yardım istiyorum. Lütfen sert eleştiri yapmayın, daha çok ...

herdemdemdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herdemdemdem(38)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle slm herkese. Grafik eğitimi almaktayım ve bir oyuncak firması için afiş tasarlamaya çalışıyorum. Tecrübeli arkadaşlardan aşağıda belirttiğim seçenekler hususunda yardım istiyorum. Lütfen sert eleştiri yapmayın, daha çok yeniyim Oyuncak Fİrması İçin Afiş Teşekkürler şimdiden...
1) Kurumsal rengim magenta ve kurumsal rengimi afişte kullanmalımıyım, kullanırsam da nerede kullanmamı önerirsiniz?
2) Afiş tasarım aşamasında henüz, bitmiş değil ancak tıkanmış durumdayım. Sadeliği bozmadan dikkat çekiciliği yakalamam için ne gerekir?
3) Afişte kullanmış olduğum bomba, patlama efekti ve puzzle haricinde bütünlüğü pekiştirmek adına başka neler ekleyebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben yardım etmek isterim hatta hangi oyuncak firmasıymış o ben o piyasanın baya içindeyimdir. kim nasıl birşey beğenir az çok tahmin edebilirim yani Oyuncak Fİrması İçin Afiş onun dışında birşeyler yapmışın sanırım eklememişsin. şayet buraya resmini de eklersen yardımcı olmaya çalışırım.
Bu mesajdan alıntı yap
pLayer1_mtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pLayer1_mtn(30)

Hiç Biri / Sakarya

Alt 11-06-2010 #3
Görseli eklerseniz daha sağlıklı eleştiriler yapılır diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap