Oyuncak toplama kampanyası afiş

Afiş Tasarımı - Oyuncak toplama kampanyası afiş Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle ben bir grafiker değilim :kiss1: . Sadece photoshopla hobi olarak uğraşan biriyim. Bu afişide arkadaşımın isteği üzerine 1 günde yaptım acildi. :angel: Ben genelde photomanipulasyon çalışmaları yaparım. ...

innocentvoices isimli Üye şimdilik offline konumundadır

innocentvoices

Hiç Biri / Antalya

Alt 28-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle ben bir grafiker değilim :kiss1: . Sadece photoshopla hobi olarak uğraşan biriyim. Bu afişide arkadaşımın isteği üzerine 1 günde yaptım acildi. :angel: Ben genelde photomanipulasyon çalışmaları yaparım. Afiş çalışmasını ilk defa yaptım. bu sitedeki konulardan boyutları ve çözünürlükler hakkında bilgi alarak birşeyler çıkarmaya çalıştım Oyuncak toplama kampanyası afiş1: bu yüzden hepinize teşekkür ederim şimdiden Oyuncak toplama kampanyası afiş 70*100 300 dpi amatör çalışmam aşağıdaki gibidir :tongueout: üzerindeki yazılar kampanya sahibinin isteği doğrultusundadır. Kampanya adınıda oyuncak dostluğu olarak değiştirmek zorunda kaldım. ama o dosya evde iş yerimdekini gönderiyorum Oyuncak toplama kampanyası afiş
not: arka plan ve renkler daha pastel esasında. bebek mavisi yani. siteye upload edince canlanıverdi neden sebep bilmiyorum Oyuncak toplama kampanyası afiş bilen varmı

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları