özben bilişim adlı firmaya yaptığım logolar.

Logo Tasarımları - özben bilişim adlı firmaya yaptığım logolar. ...

Alt 18-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Renk seçimi müşterinin isteği üzerine.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 18-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle şunu belirteyim kullandığın fontların hiç birisi "bilişim" ile uyşumuyor. Daha modern fontlar denemelisin. Tavsiyem logolarda efektlerden uzak dur. Mümkünse vectorel olsun. Gerektiğinde 1x1 cm ye kadar küçültülüp, yada spot renk basılacağını düşünerek detayları ona göre hesapla.
Bu mesajdan alıntı yap
serdalsahin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 18-01-2008 #3
Mevcutlar içerisinde 2 diyebilirim... Ancak sanki bir ve ikiyi yapanın 3 - 4 ve 5. yapanla alakası yok gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-01-2008 #4
Mevcutlar içerisinde 2 diyebilirim... Ancak sanki bir ve ikiyi yapanın 3 - 4 ve 5. yapanla alakası yok gibi...
Eğer grafiker sürrealist birisi ise olur özben bilişim adlı firmaya yaptığım logolar.
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2008 #5
arkadaşların dediği gibi efeck ve degradeler olmasa iyi olur baskıda sorun yasarsın fazla renk kullanmamaya bak sade ama amacına uygun diyelim kısaca özben bilişim adlı firmaya yaptığım logolar. eline sağlık yeni çalışmalarını bekliyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 19-01-2008 #6
Açıkçası ben firmanın adını anlayamadım.

Özben bilişim
Ozben bılısım

İki farklı isim var.

Önce isimde karar kılalım görsel tasarım nasılsa hallolur.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-01-2008 #7
''özben bilişim''
tasarıyı gerçekleştirdim. müşteri beğenirse ''i , ş '' harflerini koymak kolay özben bilişim adlı firmaya yaptığım logolar.
Bu mesajdan alıntı yap
Mirga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirga

Grafiker / Mersin

Alt 19-01-2008 #8
Merhaba ben Bilkgisay Mühendisliğinde öğrenciyim ve bilişim sektöründeyim bilmeni isterimki yaptığın logoların hiç biri firmanın amacı ile uyuşmuyor bende diğer arkadaşlara katılıyorum vektörel çalışman gerek ve bilişim firmalarının logolarını inelemeni tavsiye ederim. sözlerim ağır olduysa beni bağışla ama birbirimizin hatalarını söyleyerek birbirimize en iyi iyliği yapacağımızı düşünüyor başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-01-2008 #9
Yorumlarınız için teşekkürler. Zaten müşteride beğenmemişti özben bilişim adlı firmaya yaptığım logolar.
Grafik konusunda daha yeni sayılırım. Yorumlarınız sayesinde işin felsefesini yavaş yavaş kapmaktayım.. Tekrar teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-01-2008 #10
bence hepsi de fazlaca fantastik, biraz daha sade olmalý ayrýca biliþimle kullandýðýn imgelerin bir baðlantýsý yok gibi... Yinede emeðine saðlýk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ozben