Ozbi Grafik Logo çalışması

Logo Tasarımları - Ozbi Grafik Logo çalışması ...

Özgür Aziz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özgür Aziz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,daha öncede ve hep söylediğim gibi,ben bu işin eğitimini almadım ve bi hevestir başladım,severek yapıyorum.Zevk alıyorum en önemlisi.Kendime bir logo yapmak istedim,daha dorusu bi çok logom oldu ama Ozbi Grafik Logo çalışması ilk defa bunu sizinle paylaşıyorum,ama çok kararsız kaldım.Pek fazla mı karışık acaba?
Logoda ozbi yazıyor...
Yorum ve Fikirlerinizi esirgemeyin...Şimdiden hepinize tşekkürler....

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 28-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle Ellerinize sağlık, fakat gözüme çarpan bazı eksikleri yazmaya çalışacağım...
"O" ve "Z" Anlaşılmayacak kadar karışık, sonra tüm karakterler birbirlerine çok yakınken "İ" uzak durmuş gibi ve "İ" eğer yakınlaşrırılacaksa bile b'nin yuvarlak kısmın'a yaslanabilir. renk uyumuna gelince, güzel ve sade bir renk seçimi olmuş. Ekleyeceğim pek birşey kalmadı sanırım, umarım en güzel çalışmalarınızdan biri olur bu logo. Başarılar Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2009 #3
Eğer orada ozbi yazıyor demeseydin kesinlikle anlamayacaktım. Baştaki harf c gibi aynı. czbi olduğunu düşündüm ben. Okunması kolay olsun. Estetik güzel ama bu estetiği fazla bozmadan ve okunabilir yaparsan süper olur.
Bu mesajdan alıntı yap

Özgür Aziz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-08-2009 #4
Öncelikle yorum ve önerilerinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.İ için dediğinizi bende düşündüm ama üzerinde durmamıştım,önerinizi dikkate alcam,Yalnız O ya gelince,Çizgi olmayan sağ tarafına düz bi çizgi indirdim ancak bu seferde A ya benzedi,Eğer eğri bi çizgi indirirsem logonun bütünlüğünü bozuyor :S Galiba daha fazla oynamalıyım üzerinde...
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2009 #5
Eğer orada ozbi yazıyor demeseydin kesinlikle anlamayacaktım. Baştaki harf c gibi aynı. czbi olduğunu düşündüm ben. Okunması kolay olsun. Estetik güzel ama bu estetiği fazla bozmadan ve okunabilir yaparsan süper olur.
aynen katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 28-08-2009 #6
Öncelikle yorum ve önerilerinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.İ için dediğinizi bende düşündüm ama üzerinde durmamıştım,önerinizi dikkate alcam,Yalnız O ya gelince,Çizgi olmayan sağ tarafına düz bi çizgi indirdim ancak bu seferde A ya benzedi,Eğer eğri bi çizgi indirirsem logonun bütünlüğünü bozuyor :S Galiba daha fazla oynamalıyım üzerinde...
Merhabalar.. Calismaniz cok estetik ve renk uyumu olarak cok hos gorunuyor... Fakat ben de okunabilirlik konusunda diger arkadaslara katiliyorum.. OZBI degilde CZBI gibi okunuyor calismaniz... Fikir vermesi adina ben soyle bir duzenleme yaptim izinsiz ve affiniza siginarak .. Belki bir yardimi olur :blush:

Bu mesajdan alıntı yap

Özgür Aziz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-08-2009 #7
DeCuPe arkadaşım öncelikle emeğine sağlık,ilgilenmen ve oturup uğraşman beni çok sevindirdi...Çok teşekür ederim.İ çok güzel olmuuş,ama hala O da kararsızım ve bi çözüm üretemedim :S bilmiyorum diğer arkadaşlarım ne der O harfi konusunda,tekrar tekrar çok teşekür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
andesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

andesign

Grafiker / Antalya

Alt 28-08-2009 #8
bence biraz daha çalışırsan başarabilirsin bu işin eğitimini almadan bunu yapmış olman bence başarılı sadece o harfindeki anlaşılma problemini halletmen yeterli olacaktır gerisi benim hoşuma gitti emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Özgür Aziz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-08-2009 #9
Böyle nasıl acaba :s

Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2009 #10
Böyle nasıl acaba :s

Logo yaparken an la şı la bi lir olmalı. Bu tasarımın altın kuralıdır.Yoksa hayatın boyunca hep deneme çizimlerinden öteye geçemezsin. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları