Özdağ kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - Özdağ kartvizit çalışması ...

...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar müşteri siyah zemin ve ismi kırmızı istedi baska bir zemin ve renk kullanamadım yani yorumlarınızı bekliyorum, sizce hangisi güzel yada eklememi istediğiniz bişeyler varsa yazabilirsiniz...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Affınıza sığınıyorum ama.Bu kartvizit değil broşüre benzemiş.Tasarım güzel ama kullanım amacına uygun değil.
Bu mesajdan alıntı yap
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #3
slm bence 2 güzel yalnız firma başlık yazı karakterini baş harf büyük diğerleri küçük olarak birde ZapfinoForteLTPro fontuyla yazarsan bence muhteşem olur birde rengi altın yaldız görünümü olabilir son olarak adres kısmı bana düzensiz geldi yani satırları çok 3 e düşürürsen daha ii sonuç çıkar emeğine sağlık ..
Bu mesajdan alıntı yap

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2009 #4
Affınıza sığınıyorum ama.Bu kartvizit değil broşüre benzemiş.Tasarım güzel ama kullanım amacına uygun değil.
yorumunuz için teşekkürler ama kartvizit dediğin illa çizgisel veya yazı anlamlı bişey değildir size katılmıyorum ama teşekkürler yine de...
Bu mesajdan alıntı yap

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2009 #5
slm bence 2 güzel yalnız firma başlık yazı karakterini baş harf büyük diğerleri küçük olarak birde ZapfinoForteLTPro fontuyla yazarsan bence muhteşem olur birde rengi altın yaldız görünümü olabilir son olarak adres kısmı bana düzensiz geldi yani satırları çok 3 e düşürürsen daha ii sonuç çıkar emeğine sağlık ..
teşekkürler mehmet dediklerini yapıcam adres kısmı bana da öyle geldi adres çok olunca bende tam yerleştiremedim zaten Özdağ kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-05-2009 #6
...grafixo... , yeni üye de değilsiniz, mesaj sayi da az değil, neden o zaman forum kurallara aykrı başlıkla konu açıyorsunuz:S
Bu mesajdan alıntı yap

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2009 #7
...grafixo... , yeni üye de değilsiniz, mesaj sayi da az değil, neden o zaman forum kurallara aykrı başlıkla konu açıyorsunuz:S
haklısınız kusura bakmayın dalgınlığıma gelmiş...Yükledikten sonra farkettim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-05-2009 #8
yorumunuz için teşekkürler ama kartvizit dediğin illa çizgisel veya yazı anlamlı bişey değildir size katılmıyorum ama teşekkürler yine de...
Ablacım.Ben neden resim kullanıldığını sorgulamıyorum.Elbette kullanılabilir.Ancak sizin çalışmanızda çok resim kullanılmış.Ben olsaydım amacımı ifade edebileceğim sadece bir resim kullanırdım.Bunlar benim kişisel fikirlerim.Elbette çalışma sizin istediğiniz tarz da çalışabilirsiniz.Buna bi sözüm yok.
Bu mesajdan alıntı yap

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2009 #9
Ablacım.Ben neden resim kullanıldığını sorgulamıyorum.Elbette kullanılabilir.Ancak sizin çalışmanızda çok resim kullanılmış.Ben olsaydım amacımı ifade edebileceğim sadece bir resim kullanırdım.Bunlar benim kişisel fikirlerim.Elbette çalışma sizin istediğiniz tarz da çalışabilirsiniz.Buna bi sözüm yok.
İlk yorumunuzda yanlış ifade ettiniz o halde direk kartvizit olarak görmediğinizi belirtiniz bende o yüzden tepki verdim. Herkes görüşlerini tabi ki yazıcak buna bişey demiyorum.Ayrıca ben sade çalışmayı severim herzaman ama müşteri birkaç resim kullanmamı istedi.Yine de teşekkürler bu arada ben sizin ablanız değilimÖzdağ kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
serhangenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhangenc

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 19-05-2009 #10
mücevherat deyince akla 'asillik' kavramı geliyor..
bence fontlar buna uygun seçilmeli bence..
hani böyle daha ağır, daha oturaklı..
daha kendinden emin fontlar olmalı..
tüm burjuvalığıyla tasarıma hakim olmalı..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları