Özdemir grup Yeni firma yeni logo

Logo Tasarımları - Özdemir grup Yeni firma yeni logo ...

edirneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edirneli

Matbaacı / Manisa

Alt 11-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar faaliyete yeni başlayan bir inşat firması için hazırladığım logo için yorumlarınızı bekiyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grup yazsının yanlarındaki çizgileri kaldırın.

Logonuz grup şirketi için uygun bir logo değil. İnşaat firması içinde uygun bir logo değil.
Ayrıca çok fazla bu logonun benzeri var ve artık ilham kaynağı benzer logoların deformesinden kaynaklı bir mutfak pompası, duşluk, uzay mekiği hissiyatı var.

Tavsiyem grup şirketlerine uygun, daha az noktalı, daha anlaşılır ve sade bir çalışmadan yana olacaktır.

Ayrıca font alternatiflerini de değerlendirmelisiniz. Times, platino gibi tırnaklı karakterler ne kadar zarif gibi görünse de, zamane font alternatiflerine yönelebilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
edirneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edirneli

Matbaacı / Manisa

Alt 13-02-2014 #3
Grup yazsının yanlarındaki çizgileri kaldırın.

Logonuz grup şirketi için uygun bir logo değil. İnşaat firması içinde uygun bir logo değil.
Ayrıca çok fazla bu logonun benzeri var ve artık ilham kaynağı benzer logoların deformesinden kaynaklı bir mutfak pompası, duşluk, uzay mekiği hissiyatı var.

Tavsiyem grup şirketlerine uygun, daha az noktalı, daha anlaşılır ve sade bir çalışmadan yana olacaktır.

Ayrıca font alternatiflerini de değerlendirmelisiniz. Times, platino gibi tırnaklı karakterler ne kadar zarif gibi görünse de, zamane font alternatiflerine yönelebilirsiniz.

İyi çalışmalar.
öncelikle müşterinin isteği DEMİRİ KESER.... kendilerine daha farklı çalışmalar yapmama rağmen bu logonun üzerinde fazla durdular... nekadar alternatif sunduysam kendilerini vazgeçiremedim...
tavsiyeleriniz benim için çok can alıcı ve birer ilham kaynağı oldu...
teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap