özdilek çocuk haftası flayer çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - özdilek çocuk haftası flayer çalışması ...

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Dosya16

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

A4 çift yüz flayer
Geçit AVM ye bekleriz. Fotoğraf çekimleri (mağazanın içinde sarı spotların altında)ve düzenleme geçit AVM Grafik-Baskı ya aittir.
Ajans dosyalarda sorun var dedi, sabah bi sorucam ne sorun var diye..
görünürde bi sorun varmı?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
A4 çift yüz flayer
Geçit AVM ye bekleriz. Fotoğraf çekimleri (mağazanın içinde sarı spotların altında)ve düzenleme geçit AVM Grafik-Baskı ya aittir.
Ajans dosyalarda sorun var dedi, sabah bi sorucam ne sorun var diye..
görünürde bi sorun varmı?
Flayer ne demek? Dön-kart mı acaba? Türkçesi bu olsa gerek...

Çocuk Haftası yazı fontu galiba Balon Black. Bu fontu klasörünüzden silin bence. Klasik bir dergi arası alışveriş sayfasına benziyor... Bir dön-kart için çok basit olmuş..

Bu arada mesaj reklam mı kokuyorözdilek çocuk haftası flayer çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-01-2009 #3
reklam güzeldir, satışlar artarsa primlerde artar özdilek çocuk haftası flayer çalışması

flayer bende ilk kez burda duydum, ve amirler a4 broşüre flayer diye hitap edince, aynı şeyi bende söylemeye başladım
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-01-2009 #4
reklam güzeldir, satışlar artarsa primlerde artar özdilek çocuk haftası flayer çalışması

flayer bende ilk kez burda duydum, ve amirler a4 broşüre flayer diye hitap edince, aynı şeyi bende söylemeye başladım
Ah o amirler ah..!

Zaten bir kurtulsak şu "ecnebice" kelimeleri güzel dilimize sokmaktan, sanırım ozaman gerçekten egemenliğimizi ve büyüklüğümüzü de göstermiş olacağız.

Neyse... Konu ile alakalı olmasada aslında önemli bir ayrıntıyı görünce bende düşüncemi ifade etmek istedim... Kusuruma bakmayınız...

İyi forumlar...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2009 #5

Ama bildiğim kadarıyla bu forumda reklam yasaktır aynı zamanda özdilek çocuk haftası flayer çalışması

Demek broşürmüş, gerçi bu da Türkçe kökenli değil ama olsun en azından Türkçeleşmiş. Flayer kelimesinden iyidir. Uçurtma mı, uçucu mu nedir diye düşünüp duruyordum.
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-01-2009 #6
oki önder bey ama, madem reklam yok, arılar niye var?
reklam ruhumda var, biliyorumki aslında hepimizin nefesi biraz reklam kokuyor özdilek çocuk haftası flayer çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2009 #7
oki önder bey ama, madem reklam yok, arılar niye var?
reklam ruhumda var, biliyorumki aslında hepimizin nefesi biraz reklam kokuyor özdilek çocuk haftası flayer çalışması
Oki bir yazıcı markası özdilek çocuk haftası flayer çalışması Tamam demek istedin galiba...

Elbette reklamcıyız. Ama birinin reklam yapıp diğerlerinin yapmaması haksız rekabete giriyor, doğru mu? Sen reklam yaparsan herkese reklam yapma hakkı doğuyor.. Forum düzeni de bu şekilde sağlanıyor zaten.. Demokrasi için kurallara uymak lazım değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 30-01-2009 #8
benim pek hosuma gitmedi çalışma özdilek e göre cok basit olmuşözdilek çocuk haftası flayer çalışması
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2009 #9
Ben daha çok artık bu firmanın, farklı broşür tasarımlarına yönelmesi konusunda ısrarcı olmak istiyorum..Kurumsal kimlik kazandığına göre artık turuncu zemin den ve kare kare dekupeli resim mantığından vazgeçmesi lazım..Çok standart ve çok tekdüze bir çalışma mantığı..Ürünler, kare alan, fiyat kutuları, turuncu zemin..Hep böylemi olacak..Kim se birde şöyle yapalım diyemiyormu? Dersede neden onay alamıyor..İlginç..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, cocuk, flayer, haftasi, ozdilek