Özdilek lokum kutusu çalışması

Ambalaj Tasarımı - Özdilek lokum kutusu çalışması ...

aykiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 09-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sarı gördüğünüz herşey altın varak basılacak. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 09-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
turkuazlı olanda magenta baslıklar uymamıs turkuaz yada füme olsaymıs daha hos olurmus.kulakçıklarda ki renkler hepsi aynı olsaymıs calısmaya butunluk katarmıs. işin geneli olarak değişik ve güzel çalışma emeğine sağlık Özdilek lokum kutusu çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ilkdilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #3
ikincisi sade ve şık olmuş bence düşüncenize ve elllrinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #4
Genelinde güzel çalışma olmuş emeğinize sağlık...

Yalnızca bir şeye dikkat etmelisin. Zeminde kullandığın figürün bazı yerleri oldukça ince. Klişe yapım aşamasında umarım zorluklar yaşamazsınız. Çünkü bu şekilde klişe yapılırsa figürdeki ince yerler klişede çıkmayacaktır ve kopuk kopuk çizgiler halinde görülecektir. En son aşamada hayalkırıklığı yaşamaman için bence biraz daha dikkat et... Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 09-01-2009 #5
1 i beğendim ben, varak olacağından kırmızının koyu tonlarıyla çok iyi uyumsağlar eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 09-01-2009 #6
ama gerçekten cok gusel olmus süpersin
Bu mesajdan alıntı yap
aykiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 09-01-2009 #7
Genelinde güzel çalışma olmuş emeğinize sağlık...

Yalnızca bir şeye dikkat etmelisin. Zeminde kullandığın figürün bazı yerleri oldukça ince. Klişe yapım aşamasında umarım zorluklar yaşamazsınız. Çünkü bu şekilde klişe yapılırsa figürdeki ince yerler klişede çıkmayacaktır ve kopuk kopuk çizgiler halinde görülecektir. En son aşamada hayalkırıklığı yaşamaman için bence biraz daha dikkat et... Saygılar...
Uyarınız için teşekkürler, ama matbaayla görüşüldü klişe konusu, bir sorun olmayacağı söylendi
Bu mesajdan alıntı yap
m_fairy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m_fairy

Desinatör / Bursa

Alt 09-01-2009 #8
bencede 1, güzel
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-01-2009 #9
MAG'den misiniz?....
Özdilek A.Ş. kurumsal bir firmadır, kurumsal firmaların kullandığı (lisanslı mı neydi kelimeyi hatırlayamadım) belli logo , renk ve desen tasarımlar vardır... Özdilek A.Ş. bu renk beyaz ve Pantone 1585 turuncudur.
Özdilek Lokumda kalite diye bir arma yada slogan kullanmadı diye biliyorum, kullanılan slogan sımsıcak bir gelenek yada alışverişte sımsıcak bir gelenek dir. Ve alınan bazı ödüller vardır, arma olarak bunlar kullanılabilir.
bazı yerler vectorler logoya çok yaklaşmış yada içinden geçmiş, bunu kabul edeceklerini sanmıyorum,
Özdilek en son ISO EN 22000 Kalite standartı aldı, özellikle gıda konusunda bu yazılmalı derim.
Kutu altına denk gelen bölümde; "Oda Sıcaklığında muhafaza ediniz" yazılı, kelime başındaki harlerin büyük-küçük durumunda problem var gibi, ayrıca web adresi pembe yada magenta değil, zemin beyaz olduğunda siyah ile, diğer durumlarda beyaz ile yazılıyor diye biliyorum.
daha detaylı bilgileri bursa merkez halkla ilişkiler den yada iç satış yapacaksanız, satınalmadan bilgi alabilirsiniz...
Bunun hharicinde, güzel ve oturaklı bir çalışma olmuş, bizim gördüğümüz CMYK olmasaydı ikinci çalışmanızın renklerininde güzel olacağına inanmaktayım...
Elinize sağlık, işinize emek vermişsin, bu görenlere haz verir. iyi çalışmalar...
Özdilek-Geçit AVM. Grafik-Baskı dahili 4915
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #10
Bence gayet sade ve şık olmuş..abartıdan uzak çalışmışsınız..Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismasi, kutusu, lokum, ozdilek