Özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog Sponsorlu Bağlantılar özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog ön kapak ve arka sayfası iç sayfalarıda daha sonra yollayacagım ingilizce turkçe ve rusça 3 dilde yapıldı daha güzledi ama müşteri ...

iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog ön kapak ve arka sayfası

iç sayfalarıda daha sonra yollayacagım

ingilizce turkçe ve rusça 3 dilde yapıldı
daha güzledi ama müşteri çok şeyi değiştirdi Özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog
sanattan anlamayana sanatı anlatmak ne kadar
zorÖzel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalogÖzel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog

birde çalışma a3ten buyuk
470 x 320 özel boyut istedi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel gözüküyo sarı şeridin üzerindeki ok işaretleri gibi duran şeyler ne amaclı kullanılmış
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 06-03-2008 #3
renk seçimi güzel,tasarımda hoş sadece okları kaldırmanı öneririm. Birde dediğin gibi sanattan anlamayana sanatı anlatmak ne kadar zor, öyle zor ki çalışmayı yapmaktan bile zor Özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #4
oklar sadece vectorden ibaret yukardaki vectorler sade kalmasınar diye öyle orda diger iç sayfalarda oklar ve çizgi yukarda alttada urunler ve diğer diller yer alıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 06-03-2008 #5
hımm eğer iç sayfalarda da varsa bütünlük sağlar bence ellerine sağlık kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2008 #6
hımm eğer iç sayfalarda da varsa bütünlük sağlar bence ellerine sağlık kardeşim

tşk ederimmm
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 08-03-2008 #7
Ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2008 #8
Ellerine sağlık
tşk ederim
evet arkadaşlar iş basıldı geldi boyutuda A3ten büyük ve parlak selefonlu basıldıgı için oldukça şık ve göz alıcı olmuş ben çok begendim
iç sayfalarınıda bir ara buraya atıp sizlerle paylaşacagım

bu arada bir iki hata var hizalarda oda müşteri önce kendi bişiler tarif eti sonra begenmedi Özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog
bunu çok kısa surede yaptım acele ile oakdar hata kadı kızındada olur Özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog demi ..
bir saatten kısa surede yaptım ön ve arka kapagı acele ile bukadar oldu içerde ise hiza hatları var .. ama önemli değil baskı ve renkler çok hoş çıkmış o hataları örtüyor..
Bu mesajdan alıntı yap
hazerd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hazerd

Webmaster / İstanbul

Alt 11-03-2008 #9
Gayet uyumlu bir çalışma olmuş... 1 saatlik iş için çok çok başarılı. Renk uyumu iyi. Tasarım tatlı bir hava vermiş. Ancak her zaman savunurum ki ticari işler sanat için yapılan işlerin altında kalır. Bunun sebebi müşteriye bağımlılıktır. Bu nedenle de güzel bir çalışma olduğunu belirteyim.
Başarılarının devam etmesi dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2008 #10
Gayet uyumlu bir çalışma olmuş... 1 saatlik iş için çok çok başarılı. Renk uyumu iyi. Tasarım tatlı bir hava vermiş. Ancak her zaman savunurum ki ticari işler sanat için yapılan işlerin altında kalır. Bunun sebebi müşteriye bağımlılıktır. Bu nedenle de güzel bir çalışma olduğunu belirteyim.
Başarılarının devam etmesi dileğiyle...

Tşk Ederim...

Müşteri acele etmese belki bir iki güzel şey daha ekleyebilirdim ..
işin en tatlı tarafı a3ten büyük oldugu için direk dikkat çekiyor bir kaç katalogun arasına koyunca renk ve boyut olarak ..

320 x 470 ti sanırım ebadı işin ..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
katalog tasarm vektor