Özel bir katalog çalışması

Sonuçlanan İlanlar - Özel bir katalog çalışması ...

ezoryak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezoryak

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya18

Alt 10-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Global bir marka için hazırladığımız 32 sayfa 18x20 cm ölçülerinde katalog çalışması var. iç sayfalar 200 kapak 300 mat kuşe + selefon olacak ve ip dikişle ciltlenecek. kapağa belki gofre girebilir, bugün netleşecek. Butik bir çalışma olacak, sadece 60 adet baskıya ihtiyacımız var. Biliyorum adet çok düşük, dijital baskı düşünmüyoruz.

Kaliteli bir baskı yapıp işi sorunsuz teslim edebilecek bir matbaaya ihtiyacımız var. Detaylar ve ilgilenenler turgay.aksu[at]imteks[dot]com[dot]tr adresinden veya 5324625382 gsm'den ulaşabilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-05-2010 #3
Merhaba konu hakkında şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Bilgilerimiz.
Firmamızın Adı: ORYOX
Yerimiz: İstanbul avrupa
Tel: *********
İş Gsm: *********
E-mail: *********
web: ORYOX? ve AspAjanS| Basım, Yayın, Matbaa, Reklam, Ajans, Tanıtım, Promosyon, Prodüksiyon, Organizasyon, Etiket, Dokuma Etiket, Karton Etiket, Yazılım, Grafik Tasarım, Web Tasarım, ORYOX? | Asp AjanS, AspAjanS®Com
Lyna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lyna

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2010 #4
dijital baskı düşünürseniz ********* ile iletişime geçebilirsiniz.
Kaya Ozalit