Özel Bir Okul İçin Megalayt Çalışması

Sonuçlanan İlanlar - Özel Bir Okul İçin Megalayt Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar özel bir okul için megalayt çalışması yaptırmayı düşünüyoruz. Tecrübeli bu işi daha önce çok kereler yapmış ve yaptığı işleri ******* referans olarak atacak grafikerler arıyorum. Bilgilerinizi, istediğiniz ...

scobani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scobani

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 05-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar özel bir okul için megalayt çalışması yaptırmayı düşünüyoruz.

Tecrübeli bu işi daha önce çok kereler yapmış ve yaptığı işleri ******* referans olarak atacak grafikerler arıyorum.

Bilgilerinizi, istediğiniz ücreti ve portfolio'larınızı ********* adresine göndermenizi rica ediyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Özel Bir Okul İçin Megalayt Çalışması veya Özel Bir Okul İçin Megalayt Çalışmasısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #3