özel ders

Karakalem - özel ders Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. Güzel Sanatlar Fakültesi için hazırlık yapmak istiyorum. İnternette araştırdım gidebileceğim resim kurslarını( grafik kurslarını da araştırdım). Ancak hiçbiri için iyi bir fikir edinemedim güvenemedim doğrusu. Pek bir ...

özel ders
sarduvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarduvan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

özel ders

Alt 25-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. Güzel Sanatlar Fakültesi için hazırlık yapmak istiyorum. İnternette araştırdım gidebileceğim resim kurslarını( grafik kurslarını da araştırdım). Ancak hiçbiri için iyi bir fikir edinemedim güvenemedim doğrusu. Pek bir şey kazanamıyorum zaten. Vereceğim paranın değmesini istiyorum. İstanbul/ beylikdüzü-avcılar-esenyurt- başakşehir civarlarında oturan resimle ilgilenen ve bana ders verebilecek birilerini arıyorum. Ayrıca grafikerlik'e dair de fikir edinmek amaçlı bana 3-4 ay özel ders verecek birilerini de arıyorum. Özele mesaj atarsanız daha doğrusu ilgilenir ve de bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

moon108 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon108

resim

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, ben Seçil

Marmara gsf de resim bölümü son sınıf öğrenciyim. Sizinle resim ve grafik öğretileri konusunda görüşmek isterim.

msn : eklerseniz ön görüşme olarak burayı kulllanabiliriz.

İyi günler..
Bu mesajdan alıntı yap
sarduvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarduvan

Alt 03-07-2012 #3
Adres içeriği görüntülenememiş. Arı üye de değiliz. Nasıl iletişime geçeceğim sizinle bilmiyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

moon108

Alt 05-07-2012 #4
merhaba

ben arı üyelik için başvurdum. Bakalım kabul edecekler mi. ozaman tekrar iletişime geçerim sizinle.
Bu mesajdan alıntı yap

moon108

Alt 18-07-2012 #5
msn
Bu mesajdan alıntı yap