Özel Kesim Magnet bıçak izi ayarlama

Temel Tasarım İlkeleri - Özel Kesim Magnet bıçak izi ayarlama ...

onselder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onselder

Grafiker / Ankara

Alt 08-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar biraz acemiyim. sizlere bir sorum olacak. Bir firmaya magnet tasarladım. Yalnız özel kesim olacak. photoshop ile hazırlıyorum. Kesim yerlerini belli etmek için nasıl bir teknik kullanılır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar biraz acemiyim. sizlere bir sorum olacak. Bir firmaya magnet tasarladım. Yalnız özel kesim olacak. photoshop ile hazırlıyorum. Kesim yerlerini belli etmek için nasıl bir teknik kullanılır.
Çizimin üstümden, aynı şekli 1cm büyük olacak şekilde çiz, ikisini birbirine ortala,kesim payı vermiş olursun.Kullandığın görseller ve yazılar yani bütün düzenlemen kendi çiziminin içinden taşmamalı fakat kullandığın zeminse dış çizimden taşmayacak şekilde olmalı.
Ben diğer çizimlerime aynı tekniği uyguluyorum bir sorun yaşamadım, sorun çözülecektir diye düşünüyorum.
Daha ayrıntılı bilen varsa beni uyarsınlar ama, diğerlerini nasıl yapıyorsak bunu da öyle yapsak sorun olmaz sanırım :wink:
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap