Özel Masal Kitabı için baskı tavsiyesi

Baskı - Özel Masal Kitabı için baskı tavsiyesi ...

Rhetorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhetorix

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
bugüne kadar hiç baskı tecrübem olmadığı için bu konuda bilgili arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var.Elimde kendimce hazırladığım 50-60 sayfalık özel bir hikaye var.Ben bunu Word ortamında yazıp daha sonra Photoshopta sayfa sayfa özel olarak katalog gibi hazırladım.A4 formatında ve 300dpi olarak(Photoshop presetlerinden hazır olarak seçtim)

Bu hikayeyi sadece özel olarak bir tane bastırmak istiyorum.Özel kalın bir kapak ve içinde kuşe kağıt olmasını istiyorum.Hatta kenarına da kalın tel yaptırabilirsem çok güzel duracağını düşünüyorum.Tamamen özel bir konsept olucak yani.Böyle bir şeyi yaptırabilmem mümkün müdür?

Mümkünse Ankara'da bildiğiniz bir yer var mıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

balikchy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

balikchy

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
site adresi vermek yasak.. *****.com

adres vermek yasakmış, P.M.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2009 #3
Dijital baskı merkezleri bu işi hallader soldan spral payı bırakırsanız güzel bir kapak takarak şık bir uygulama olabilir..

Ancak çıktıları alacağınız yeri belitleyip görüşün onlar sizi yönlendirecektir.. Belki psd olarak değil tiff olarak isterler sayfaları..
Bu mesajdan alıntı yap
Rhetorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhetorix

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-05-2009 #4
Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler.Aklıma takılan birkaç şeyi daha sorayım o zaman.Arkadaş kenardan pay bırakmadan söz etmiş.Bu payı A5'ten mi kırpıcaz yoksa A5'e mi ekliycez?
Bu mesajdan alıntı yap
mizoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mizoo

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #5
A5 e ekleyeceksin.
Bu mesajdan alıntı yap