özel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman - İstanbul

İş Veren İlanları - özel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar özel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: adobe indesign Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

CSMIST isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CSMIST

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

özel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman

Program/Seviye: adobe indesign

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Özel ofiste sekreterlik ve kalan boş zamanlarında broşür tasarımı, mizanpaj yapacak, insanlarla pozitif iletişim kuran, organizasyon yeteneği olan, diksiyonu düzgün bayan eleman. sadece email ile müracat edilebilir.
İst anadolu yakası ataşehir / kadıköy / üsküdar bölgesinden yapılan müracatlar için.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

özel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman - İstanbulözel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman - İstanbulözel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman - İstanbulözel ofiste sekreterlik ve dergi tasarımında tecrübeli bayan eleman - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
graphistm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphistm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-11-2014 #3
bu adminler nerde? iyi güzelsiniz de bu şekilde ilan verilmesine niye müsade ediyosunuz? ne demek yani benim o kadar sene okuduğum bölüm ve "onca" senedir çalıştığım mesleğime insanlar çaycı muamelesi yapacak.. çaycılarla sıkıntım yok meslektir ama beni mesleğimde meslektir.. ne demek telefona baksın, çay yapsın, temizlik yapsın arada da kalksın tasarım yapsın..hadi lan derler adama.. @csmist
Bu mesajdan alıntı yap
berk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berk35

Grafiker / İzmir

Alt 02-11-2014 #4
yuh artık e bide muhasebe de bilsin onun içinde ayrı birini tutmanıza gerek kalmaz!
Bu mesajdan alıntı yap
tulip439 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulip439

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2014 #5
kan emiciler
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 04-11-2014 #6
Sekreterlik bu işyerinde grafikerlikten daha üstün bir meslek!
Çünkü boş zamanlarında yapıcakmış tasarımları!!
Canı sıkılınca iş yapmak için öğreniyor buradaki onlarca insan o kadar programı değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
frknsry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frknsry

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2014 #7
Ben çalışırım ama firmayı üzerime yapmanız lazım.
Bu mesajdan alıntı yap