özel takvim yapmak istiyorum bi kaç sorum olacak

Serbest Çalışmalar - özel takvim yapmak istiyorum bi kaç sorum olacak ...

sonermy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonermy

Öğrenci (Diğer) / Kırşehir

Alt 08-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkexe merhaba amatör bi photoshp kullanıcısıyım şimdiye kadar amatör montaj , siyah beyaz karakalem basit filtreleri felan kullandım. şimdi birine hediye etmek üzere bi takvim yapmak istiyorum ve elimde kısıtlı fotoğraflar var ve görüntü kalitesi düşük ortam loş yani ilk önce elimdeki fotografların çözünürlüklerini ayarlamam gerekiyo yani istedigimin fona ekleye bilecek duruma getirmem gerekiyo buda profosyenellik gerektiriyo eger vakti olan arkadaşlarım yardım ederlerse en pratik şekilde resmi wallpaper haline nası getirebilecegimi anlatırlarsa çok mutlu olucam şimdiden çok teşekkürler . bu arada takvim fonlarınada ihtiyacım olacak
arkadaşlar bu benim için çok önemli yardımlarınızı bekliyorum .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ByKaraoqLu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByKaraoqLu

Webmaster / Sivas

Alt 09-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tek bitane takvimi nerde yaptıracaksın arkadaşım matbaalar asgari 150 - 200 den aşağı takvim basmazlar...
Bu mesajdan alıntı yap