özel yetenek sınavı istenmeyen bir üniversite

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - özel yetenek sınavı istenmeyen bir üniversite ...

OptimusArt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OptimusArt

Grafiker / İstanbul

Dosya18

Alt 27-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba. Bir sorunum var da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Ben yaklaşık 4 yıldır grafik tasarım işiyle uğraşıyorum. 1 sene sınıfta kaldığımdan gecikmeli olarak bu sene YGS ve LYS sınavlarına girdim. İstediğim bölüm Görsel İletişim Tasarımı fakat 4 yıllık üniversiteler özel yetenek sınavı ile öğrenci almakta ve benim çizimim hiç yok. Mecburen 2 yıllık ve özel yetenek sınavı istenmeyen bir üniversite düşünüyorum. Plato MYO veya Arel Üniversitesi var kafamda fakat Plato MYO hakkında birçok kötü yorum aldım. Sizce ne yapabilirim bilgisi olan var mı? Ya da böyle 2 senelik özel yetenek sınavsız öğrenci alan başka bildiğiniz üniversiteler var mı ? Görsel İletişim Tasarımı,, Fotoğrafçılık, Reklamcılık. Bu 3 bölümden herhangi biri olabilir. ki 2 yıl bittikten sonra ek olarak bi 2 yıl daha ek bir bölüm okuyacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lapindori isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lapindori

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi Üniversitesi 4 yıllık VCD için sadece genel kültür sınavı yapıyor. Burs programları için sözlü mülakata giriyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap