özel yetenek

Hoşgeldiniz - özel yetenek Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar ben grafiker olmak istiyorum pek bilgim yok bu konuda.grafikerlik için özel yetenek sınavlarına girmem gerektiğini biliyorum ama bu sınavda sorulan sorular hakkında pek bilgim yok.bu özel ...

özel yetenek
balkavanozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

balkavanozu

Öğrenci

özel yetenek

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar ben grafiker olmak istiyorum pek bilgim yok bu konuda.grafikerlik için özel yetenek sınavlarına girmem gerektiğini biliyorum ama bu sınavda sorulan sorular hakkında pek bilgim yok.bu özel yetenek sınavlarından ve 4 yıllık eğitim süreci hakkında bana biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.grafikerlikten başka şansım olduguna inanmıyorum.en iyi yapabileceğim mesleğin bu olduguna inanıyorum.saygılarımla.şimdiden teşekkürler.özel yetenek)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 06-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle hoşgeldiniz. forum kurallarını mutlaka okuyunuz.
foruma balıklama dalış yapıp konu bile açmışsınız özel yetenek
bu gibi konuları kantin bölümüne açmalısınız.
iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-03-2008 #3
hoş geldin..grafik için özel yetenek sınavlarına girmen gerekiyor ..benim girdiğim yıl otobüs duraklarındaki reklam panosuna cep telefonu reklamı afişi yapın demişlerdi ve durakta bekleyen iki kişi..figürlere çok önem vermiolar bana sınavda hoca yanıma gelip gelip artık afişe geç demişti ..çizimden çok fikir ön planda bana göre.. zeki düşünmenii istiyorlar baktıklarında wooww demeleri gerek..4.yıllık egitim süreci hakında bilgi veremiyecegim çünkü grafiki kazanamadımözel yetenek(
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2008 #4
Özel yetenek sınavları, hazırlandınız okula göre detaylarda farklılık gösteriyor. Detay dedim çünkü hepsinde esas olarak ölçülen bir desen bilgisi.
Söyleki, desen sınavı;
Kompozisyonu yerlestirme,
Kağıdı doğru kullanma
Çizginizin kalitesi,
Ölçü,
Işık gölge,
Hacim,
Persfektif,
Dokuyu uygulayabilme gibi ölçütlerden oluşuyor.

Bu sitede senin gibi sınavlara hazırlanan üyeler var. Desen çalışmalrını burada sergiliyorlar. Çokta baralılar. Bu örneklere bakmakla başlayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
balkavanozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

balkavanozu

Öğrenci

Alt 08-03-2008 #5
verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler ama birde test şeklinde bi sınav varmış genel kültür falan soruyorlarmış bu bilgi doğrumu?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
zel, yetenek