Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir

İş Veren İlanları - Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir ...

kalimor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalimor

Webmaster / İstanbul

Alt 23-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz

Program/Seviye: Photoshop 5/3
Illustrator 5/4
Corel 5/4
InDesign 5/3

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Akset Tanıtım ve Danışmanlık firmamızda çok uluslu şirketler için yaptığımız çeşitli ambalaj ürünlerinde ( çoğu ileri teknoloji ) çalışmak üzere grafiker arkadaşlar arıyoruz.

IKEA civarındaki firmamızda ortamımız güzel, henüz yeniyiz eksiklerimiz vardır elbet Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir ancak samimi, aydınlık mesleklerinde iyi insanlarla çalışmak en azından bir kahve içmek isterseniz bekleriz.

E-posta:

Telefon: 0232 373 88 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir - Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir ya da Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir | Özellikle ambalaj ile ilgili tasarımlarda çalışacak eleman arıyoruz - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ece Bal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ece Bal

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 29-08-2011 #3
Cv mi mail olarak ilettim.
Bu mesajdan alıntı yap