özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum. - Türkiye Geneli ...

özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum. - Türkiye Geneli
fdesignert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fdesignert

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Mevcut desenlerimle yada sizin vereceğiniz desenlerden yola çıkarak,istediğiniz konuda desen ve etiket tasarımı yapılır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum. - Türkiye Geneli - özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum. - Türkiye Geneli ya da özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | özellikle bebek ve çocuk giyimi desenlerini,etiketlerini tasarlıyorum. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..