özellikle çocuk kitapları;çocuk dergisi hazırlayabilen şart değil ama çizimde olursa

Sonuçlanan İlanlar - özellikle çocuk kitapları;çocuk dergisi hazırlayabilen şart değil ama çizimde olursa ...

özellikle çocuk kitapları;çocuk dergisi hazırlayabilen şart değil ama çizimde olursa
meşguf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meşguf

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma ismi: .......çocuk yayınevi....firma avrupa yakasında ama ben anadolu yakasındayım...2 taraftan da iş olabilir

Çalışma şartları: Tam zamanlı....

Özellikleri: işinin ehli olması...biraz çocuk ruhundan da anlaması gerkir....yani ressamdan gelen resimleri ve yazılan yazıları uyumlu bir şekilde herşeyi sormadan yapabilecek biri olmalı...tasarım kabiliyeti ve açık fikirleri olursa bizi memnun eder...

önceliğimiz de baylardan yanadır....ama?

Çizim kabiliyeti olup bizi ressamdan kurtaracaksa nurun ala nur olur...hak ettiğini de alır
İşin mahiyeti: yayınlarımız islami ağırlıklı olacağından birazda islami konulara ve harflere aşinalığı olmalı....teferruata sonra gireriz

İletişim bilgileriniz: *********... *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları özellikle çocuk kitapları;çocuk dergisi hazırlayabilen şart değil ama çizimde olursa veya özellikle çocuk kitapları;çocuk dergisi hazırlayabilen şart değil ama çizimde olursasayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-12-2010 #3
çalışmalarımı http://deryademir83.blogspot.com/ sitesinden inceleyebilirsiniz.
activst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

activst

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2012 #4
Selamın Aleyküm, Ben grafikerim babamda Ressam ve Karikatürist en son çıkartmış olduğu kitap Peygamber efendimiz (sav) hayatını anlatan ''Nurumuz'' adlı çizgi roman kitabı şu anda piyasadadır. Bizimde dini konular hususunda bir çok çocuk kitabı projelerimiz var konuyla ilgili olarak randevu veririseniz daha detaylı şekilde konuşabiliriz. Telefon numaram: ********* hayırlı akşamlar.
kmsonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kmsonmez

Sanat Yn. / İstanbul

Selam!

Alt 16-11-2012 #5
Sayın Mustafa Bey,

İlk önce işlerinizde basarılar dilerim allah kolaylık versin.

Ben MSÜ GSF Grafik Mezunu bir sanatcıyım.
Cocuk yayınları konusunda uluslararası bir sirket olup Türkiye de su anda lider gibi görünen Dogan Egmont'ta 4 yıl cocuk yayınlarının sanat yönetmenligini yaptım.
İşin sanat yönünden ve baskı yönüne kadar her yönüne hakimim ve İst. Anadolu Yakasında oturmaktayım.
Cocoklarla ilgili projeler her zaman hayırlı ve kutsaldır. Bende bu pro,jelerinizde yer almak isterim

Benimle 532 324 27 01 den haber alabilirsiniz.

Saygılarımla

K.Mehmet Sönmez
Yaratıc Yönetmen
elifimrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifimrak

Webmaster / İstanbul

Alt 19-11-2012 #6
Bu konuya yorum yazarken ilan tarihine baktınız mı çok merak ettimözellikle çocuk kitapları;çocuk dergisi hazırlayabilen şart değil ama çizimde olursa
Beka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beka

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2012 #7
Bunun gibi çok varki ilan aylar hatta seneler öncesine ait. Ama ilan tarihine dikkat etmeden iş aramanın heyecanıyla hemen başvuru yapma yoluna gidiyor arkadaşlar. Okurken gülüyorum kusura bakmasınlar özellikle çocuk kitapları;çocuk dergisi hazırlayabilen şart değil ama çizimde olursa
evrens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrens

Ressam / İstanbul

Alt 20-11-2012 #8
freelance çalışma şansımız var mı?