(özellikle marmara grafik tasarımda) yetenek sınavlarının mülakatlarında ne sorulur

Temel Tasarım İlkeleri - (özellikle marmara grafik tasarımda) yetenek sınavlarının mülakatlarında ne sorulur Sponsorlu Bağlantılar bu sene yetenek sınavlarına hazırlanıyorum :Pmarmarada grafik sanatları bölümünü çok istiyorum eğer gerçi olmaz da rastgele mülakata kadar kalırsam orda grafik bilgimi test edeceklerdr nihayet neler sorabilirler acaba ...

(özellikle marmara grafik tasarımda) yetenek sınavlarının mülakatlarında ne sorulur
grafiker adayı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker adayı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu sene yetenek sınavlarına hazırlanıyorum :Pmarmarada grafik sanatları bölümünü çok istiyorum eğer gerçi olmaz da rastgele mülakata kadar kalırsam orda grafik bilgimi test edeceklerdr nihayet neler sorabilirler acaba giren var mı veya :> birde kendimi grafik tasarım yönünden geliştirmek için sizce neler yapmalıyım hangi kaynaklara bakmalıyım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler(özellikle marmara grafik tasarımda) yetenek sınavlarının mülakatlarında ne sorulur)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 09-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafik tasarım böLümü için mi .??

ben görseL iLeti$im ve tasarım böLümünde yetenek sınavıyLa
istanbuL ticaret üniversitesine girdim ..

eğer görseL iLeti$im ve tasarım bahsettiğim böLümse istediğin her$eyi anLatabiLirim ..
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-04-2008 #3
Açık konuşıyımmı?Sen kendini başka şeylere yönlendir..Kabiliyetin nasıldır bilmem ama orada okuyan arkadaşlarım var ki hepsi üst derece yeteneklidirler.Bahsettiklerim AİBÜde benim hocamdı adam kastı gene girdi mimar sinana ve marmaraya..O zorla girdi.Kendini başka üni.lerin sınavlarına hazırla.Kusura bakma ama gerçekçi olmak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishen(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2008 #4
üniversite İçin Bir Diyemicem Fakat kendini Geliştirmek İstiyorsan Çalıştığın veya Çalışacağın Şirketin İş Çeşitine Bak Çünkü Kedini Geliştirmek Bana Göre hata Yapıp Hatayı Görmektir Ne Kadar Çok Çeşit İş Yaparsan O derece Hata Olur ve Kendini Görüp O Derece Toparlarsın Bilgi Birikimini. Kendine Olan Güvenini Kaybetme ve Web Tasarımına Biraz Daha Meyil ver kendin İçin GELİCEK HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 11-04-2008 #5
marmara diyosun canım benm.çok çalışman gerekio onu da biliosundur herhalde.ne soracaklarına gelince adamlar ne isterse onu sorarlar.bilgiye dayalı da sorarlar genel kültüre de bağlı sorarlar.bak mesela benm bi arkdsım mersin üniversitesi tekstil bölümünü kazanmıştı.çoçuk mulakata girdi ama inan çoçuk süper çiziodu.ki biliosundur mersin üniversitesi dünya 3cülüğünü kazandı.çoçuğa mülakatta arkandaki duavr hangi renk diye sormuşlar.bizimki şaşırmış heyecandan fırlıyacak kalbim onamı dikkat ettim dedim diyor.sonra mantığını yürüterek mavi demiş.niye mavi demişler burası sirk yeri deil burası bi üniversite demiş.ve arkadsım suan hala okuyor tekstili çok başarılı bi şekilde.umarım anlattıklarım sana yetmiştir ii çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-04-2008 #6
ne söylemeye calisiyorsunuz anlayamadim, amaciniz hedefleri ve hayalleri olan bir genci yaralamak mi?
Nedir?
Açık konuşıyımmı?Sen kendini başka şeylere yönlendir..Kabiliyetin nasıldır bilmem ama orada okuyan arkadaşlarım var ki hepsi üst derece yeteneklidirler.Bahsettiklerim AİBÜde benim hocamdı adam kastı gene girdi mimar sinana ve marmaraya..O zorla girdi.Kendini başka üni.lerin sınavlarına hazırla.Kusura bakma ama gerçekçi olmak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2008 #7
Ben maramara üniversitenin puani nedir bilmem...
grafiker adayı, buraya yazilmis olan, sen basaramazsin tarzindaki yaziyi dikkate almamani dilerim. Söyleki, kim sizi ne kadar taniyorki degerlendiriyor?
Sizi degerlendircek olanlar okullarin sinav jürileridir.
Siz çalismaktan vazgeçmeyin ve lütfen bir kaç yil sürsede sinavlari deneyin...
(3. yilinda grafik kazanmis ve bölüm birisici olarak okulu bitirmis birisiyim. Oyle yada böyle, bir sekilde farkediyorlar)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-04-2008 #8
sen bu arkada$a bakma tamamen saçmaLamı$
hayat neye razı oLduğundur ..
bu arkada$ gibiLer hep ba$kaLarının artığıyLa idare eder
sen biLdiğini oku ve yapmak istiyorsan çaLı$ırsan mutLaka yaparsın
çok fazLada hayat meseLesi haLine getirme yeter
eninde sonunda herhangi bir grafik böLümünde üni. okursun ama sadece
okuduğun ünideki eğitimLe kaLmayıp ba$ka biLgiLere sıçrarsan yapamayacağın $ey yoktur .. sadece iste
birde bu tarz biLgiyi daha büyük forumLarda ara$tırmanda fayda var

sevgiLer, boL $ans (özellikle marmara grafik tasarımda) yetenek sınavlarının mülakatlarında ne sorulur
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker adayı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker adayı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-04-2008 #9
gerçekten saolun arkadaşlar çok yardımcı oldunuz (özellikle marmara grafik tasarımda) yetenek sınavlarının mülakatlarında ne sorulur ZATEN BEN BANA ''KAZANAMAZSIN DİYEN ŞAHSA'' DA TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEK İSTİYORUM çünkü daha da hırslanmamı sağladı ayrıca kendisi beni resimle ilgim olmayan biri sandı heralde.
ben şuan okuduğum lisenin plastik sanatlar bölümünde sanatın neredeyse her alanına ilişkin eğitim almaktayım ve okumaktayım ve grafikle çok içli dışlıyım
ben sadece grafikle ve bu sanat dalıyla ilgili temel ''bir grafikerin bilmesi gereken'' temel bilgileri nasıl edinebileceğimi sordum.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikergunay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikergunay

Grafiker / Balıkesir

Alt 13-04-2008 #10
büyütülücek hiçbişey yok ortada yetenegı olanda gırıo olmayanda
kimine göre biraz torpille, kimine göre bi kaç teknik çizimle.. (özellikle marmara grafik tasarımda) yetenek sınavlarının mülakatlarında ne sorulur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
zellikle, marmara, grafik, tasarmda, yetenek, snavlarnn, mlakatlarnda, sorulur