Özgün bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum (izmir)

Sonuçlanan İlanlar - Özgün bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum (izmir) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar firmamız için bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum . Logomuz var . Ürünümüz bir tasarım duvar saatidir . Şimdilik 5 ayrı renkte piyasaya çıkacak . Ürünlerin satışı ...

anjin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anjin

Grafiker / İzmir

Alt 03-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar firmamız için bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum .
Logomuz var . Ürünümüz bir tasarım duvar saatidir . Şimdilik 5 ayrı renkte piyasaya çıkacak . Ürünlerin satışı için sanal pos ve banka havalesi kullanılacaktır . paket site yapan arkadaşlar lütfen mesaj bırakmayın . Az ürünümüz olduğu için anlaşılır ve sade bir site yapılmasını istiyoruz . Üyelik sistemi düşünmüyoruz . İzmirli arkadaşlar mesajlarınızı bekliyorum . Birebir görüşme imkanı yaratabilecek arkadaşlar tercih sebebimdir . Teşekkürler .
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 03-06-2010 #3
Bu konuda size tavisyem ShopperPress Wordpress alt yapısına çok güzel bir eticaret sistemi entegre etmişler yada prestashopu öneririm. İkisi wordpress gibi kimseye ihtiyacınız olmadan kurabileceğiniz sistemler
anjin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anjin

Grafiker / İzmir

Alt 09-06-2010 #4
teşekkürler @volkan16 değerli görüşünü benimle paylaştığın için
biraz html bilgim var fakat bu ShopperPress ingilizce site satıyor
forumundan turkçe dil seçeneği konusu buldum ama olmadı neyse
prestashop gayet uygun ve geliştirilebilir bir sistem
teşekkürler .