Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir ...

mkaxis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mkaxis

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir'de Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: PHP tabanlı olarak e-ticaret ile de bağlantılı bir grafik sitesi yaptırmak istiyorum.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Mevcut ofisimizde olsun veya gerekli koordineyi müteakip izmir de ileri seviyede tasarım, pos da kurabilecek yetenekli arkadaş aranmaktadır

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir - Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir ya da Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir İlan kapatmak!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..
Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir Özgün web tasarımı yapabilecek arkadaş aranıyor - İzmir
Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..