Özgürazzi grafik & web tasarım

Logo Tasarımları - Özgürazzi grafik & web tasarım ...

ozbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozbi

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 05-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,kendi logomu yaptım,bu işin eğitimini v.s almadım. O yüzden sizlerden yorum bekliyorum. Şmdiden hepinize teşekkürler.

Not: Logomda ÖzgürAziz ( Adım ve soyadım yazıyor)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

billiejan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

billiejan(32)

Grafiker / Edirne

Alt 06-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fazlası ile göz yoruyor. Logon , Hizmetin temel mesajını vermiyor? İnsan sormadan edemiyor. Ne iş yapıyorsun sen? en soldaki simgeyi birşeye benzetemedim. özgüraziz yazısı okunmuyor. Okunmadığı gibi göz yoruyor. Üstelik çokta uzun. ÖZ'yi kullanabilirsin diye düşünüyorum. Ve Logonda 4 renk var. Bilinirki Kaliteli Logo 2 Renktir. Biraz sert oldum sanıyorum ama birşey katabildiğimi düşünüyorum. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

ozbi

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-06-2009 #3
Öncelikle tekrar ilginize teşekür ederim;

''İnsan sormadan edemiyor. Ne iş yapıyorsun sen?'' Demişsiniz; Yukardada belirtmiştim, bu işin eğitimini almadım, ama çok merak ediyorsanız, Anakara'da bir anadolu lisesi 3.sınıf öğrencisiyim.Bu işle pek alakam yok yani, sadece ilgim olduğu için yapıyorum.

''en soldaki simgeyi birşeye benzetemedim'' Demişsiniz; Simge Ö ve A harfinden oluşmuş,baş harfleri temsil ediyor yani.

''Ve Logonda 4 renk var. Bilinirki Kaliteli Logo 2 Renktir'' Demişsiniz; Logomda iki ana renk var, Turuncu ve Sarı, Diğer iki rengi ise Görsel zenginlik olsun diye koymuştum.Sonuçta grafik tasarım diyoruz...

Yorumlarınızı dikkate alıcam,sizden sonraki arkadaşlarda aynı yerlerde uyarı yaparlarsa, düzenleme mi de yaparım... Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
davulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davulator

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-06-2009 #4
biraz contrast rekleri öğren derim. birde tek renk siyah çalışarak başla bence
güzel şeyler çıkıcaktır.
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
bycelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycelebi

Grafiker / Eskişehir

Alt 06-06-2009 #5
renk tercihi dışında, ötesini beğendim bi kusur bulamadm.
Bu mesajdan alıntı yap

ozbi

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-06-2009 #6
Başka kime yorum yapmıcak mı ? :s
Bu mesajdan alıntı yap

ozbi

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-06-2009 #7
Ya bu arada Konu Başlığını Değiştiren arkadaşım, keşke doğru yazsaydı...
Bu mesajdan alıntı yap
immortale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

immortale(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2009 #8
Logodaki tek karışıklık ismin uzunluğundan deil de başına koyduğun "ö-z" amblemden geliyor..Logoyla fazla bitişmiş, karışıklık yaratmış..onun dışında bir problem yok gibi
Bu mesajdan alıntı yap
T.L.Y. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

T.L.Y.(28)

Webmaster / Yurtdışı

Alt 10-06-2009 #9
baştaki Ö ve A arfinden oluşan simge kalkarsa ve renklerde düzeltilirse bence ortaya iyi bir logo çıkabilir.. kendini geliştirmeye çalışıyorsan tek logoda kalma..farklı 2-3 çalışma daha yapmayı dene..
Bu mesajdan alıntı yap