özgürlüğü anlatmaya calıştıgım ilk deneyımım olan ambalaj yorumlarınız önemli...

Ambalaj Tasarımı - özgürlüğü anlatmaya calıştıgım ilk deneyımım olan ambalaj yorumlarınız önemli... ...

özgürlüğü anlatmaya calıştıgım ilk deneyımım olan ambalaj yorumlarınız önemli...

Alt 13-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zeminini bütün olarak çalışsan daha uygun olur bence, ayı da yukarıya bulutların arasına alabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-07-2008 #3
zeminini bütün olarak çalışsan daha uygun olur bence, ayı da yukarıya bulutların arasına alabilirsin...
bi daha kı sefere dikkate alıcam tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
burak yargılı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2008 #4
arkadaşımın yorumlarını ben de ufak bir ekleme yapacağım. Ortadaki savaşçı figürünü ve yerinde kalacaksa ay figürünü kutu katlama hatlarından 3-4 mm içeriye alırsan ürün kesiminde oluşabilecek hafif pilyaj hatalarından da kendini kurtarmış olursun.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-07-2008 #5
arkadaşımın yorumlarını ben de ufak bir ekleme yapacağım. Ortadaki savaşçı figürünü ve yerinde kalacaksa ay figürünü kutu katlama hatlarından 3-4 mm içeriye alırsan ürün kesiminde oluşabilecek hafif pilyaj hatalarından da kendini kurtarmış olursun.
dikkate alıcam,tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
sh3yth4n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sh3yth4n

Hiç Biri / Aydın

Alt 14-07-2008 #6
eline saglik genel olarak guzel biraz daha detaylı calisabilirsin ufak grafik hataları var
birde 50ml e dikkatimi cekti onu degistir istersen basarilar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
mikail_6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mikail_6

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #7
kurgu çok güzel beğendim. fakat işlenişinde biraz problem var gibi. forumda yeni oluşumdan nekadar umursarsın eleştirimi bilemem ama söylemek isterim düşüncelerimi. bence zeminde biraz daha çalışmalısın. figüre ve aya gelince, bence figürün rengi olmamış genel çalışmaya uymamış kapkara bence biraz soluklaştırmalısın biraz karanlığın mavisnden katmalısın daha canlı duracaktır. ve yine figür havada asılı kalmış biraz özellikle toprağın dokusuyla "fotoğraf"la orantısı kaçmış gibi biraz küçültebilir ve daha ayaklarının üzerine oturtabilirsin ama bence önce kesinlikle ayakları ve toprağa hiç vurmamış gölgesi üzerinde çalışmalısın. sonra en azından photoshopta misal feather katarak biraz yumuşatabilir fona çok daha iyi yedirebilirsin diye düşünüyorum. ellerine sağlık başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
asıl aslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asıl aslı

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #8
kurgu çok güzel beğendim. fakat işlenişinde biraz problem var gibi. forumda yeni oluşumdan nekadar umursarsın eleştirimi bilemem ama söylemek isterim düşüncelerimi. bence zeminde biraz daha çalışmalısın. figüre ve aya gelince, bence figürün rengi olmamış genel çalışmaya uymamış kapkara bence biraz soluklaştırmalısın biraz karanlığın mavisnden katmalısın daha canlı duracaktır. ve yine figür havada asılı kalmış biraz özellikle toprağın dokusuyla "fotoğraf"la orantısı kaçmış gibi biraz küçültebilir ve daha ayaklarının üzerine oturtabilirsin ama bence önce kesinlikle ayakları ve toprağa hiç vurmamış gölgesi üzerinde çalışmalısın. sonra en azından photoshopta misal feather katarak biraz yumuşatabilir fona çok daha iyi yedirebilirsin diye düşünüyorum. ellerine sağlık başarılar.
bencede özgürlüğü anlatmaya calıştıgım ilk deneyımım olan ambalaj yorumlarınız önemli...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-07-2008 #9
yorum için çok tesekkurler,dikkate alıcam...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ambalaj, anlatmaya, calıştıgım, deneyımım, ilk, olan, yorumlarınız, önemli, özgürlüğü