Öztel katalog çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Öztel katalog çalışması Sponsorlu Bağlantılar yeni yapmaya çalıştığım katalog kapağı yorumlarınızı bekliyorum birde arka kapağı için önerileriniz...

Öztel katalog çalışması
shappy664 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shappy664

Hiç Biri / Ankara

Öztel katalog çalışması

Alt 31-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni yapmaya çalıştığım katalog kapağı yorumlarınızı bekliyorum birde arka kapağı için önerileriniz Öztel katalog çalışması

Öztel katalog çalışması
Öztel katalog çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anladığım kadarı ile bu ön kapak. Logoların düzenlemesi çok karışık duruyor. Genelinde baktığımız zaman göz nereye bakıcağını şaşırıyor. Bu kadar karmaşa varken dünyayı koymanıza gerek yok diye düşünüyorum. Alt kısımdaki mavi boşluk çok anlamsız. Biraz daha üzerinde çalışılmalı diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-01-2009 #3
26. Madde: [/b]# Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlık değiştirilmiştir..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2009 #4
Öncelikle hoşgeldiniz
* ....malzemeleri san.tic. .. kısmındaki degradeyi kaldırıp tek renk ton da yapmalısınız ki baskıda, orası sanki kalıpta çıkmamış gibi durmasın
* Kare çerçeve yerine ürünleri çerçeve dışına çıkartabilir ve görsellerinizi değişik duruş versiyonlarında deniyebilirsiniz.
* Öztel in logosun da hali hazır logo dahi olsa sanki bir deforme varmış gibi duruyor.
* Firma logolarınıda dağınık tutacağınıza 2 sıralı hale gelirebilirsiniz..
* Kapak hakimiyeti şuan tamamiyle dünya vektörelinde..Bu durum ürünlerden ziyade bakışın direk vektörele gime durumunu oluşturuyor..
* Kısaca sı alternatif oluşturmanızda yarar var fakat müşteriniz beğendiyse sorun yok..
Bu mesajdan alıntı yap
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 31-01-2009 #5
evt hiç olmadı mavi seritlere koy logoları cok goze batıo.Pek bişe göremedim açıkcası katalog kapağında.Biraz daha çalışırsanız daha iyilerini yapbilirsinizÖztel katalog çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

shappy664

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-01-2009 #6
teşekkür ederim firma kendi firmamız olduğu için beğenme kısmı bana ait logo hazır değil onuda ben yaptım biraz 3. boyut vermeye çalıştım ama gölge filan eklemedim sizce logoyu düzmü yapmalıyım
Bu mesajdan alıntı yap

shappy664

Hiç Biri / Ankara

biraz düzenledim ama tam olmadı galiba yorumlarsanız memnun olurum

Alt 02-02-2009 #7
Öztel katalog çalışması
Öztel katalog çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

shappy664

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-02-2009 #8
arkadaşlar 146 kişi bakmış ama yorum yok :S
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-02-2009 #9
Çalışmanıza yorum bekleme zamanınızı, titizliğinizi çalışmanın kendisine vermeniz çalışma adına daha olumlu olacaktır.
Örneğin yerleştirdiğiniz görseller üzerinde biraz daha durabilirsiniz.
Sayfanın arka planındaki (yıldırımlar, bulutlar) ile görsellerin arka planı (beyaz renk) sizce özensiz, acele edilmiş gibi durmuyor mu?
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-02-2009 #10
bu kadar malzeme kullanman şart mı?
bu şekliyle çok karmaşık görünüyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags