P Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz

Logo Tasarımları - P Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz ...

ss4akkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ss4akkin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 31-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

buda bunun psd dosyası: ********

ben 11 yaşındayım.kuzenimin firmasına logo yapıyordumki bi yerde tıkandım....
lütfen önerilerinizi belirtin...

veya (yukarı psd dosyasını bıraktım) devam ederek gönderin....

benim için önemli lütfen cevap yazın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
P Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisinizD 11 Yaşındasın ve logo çalışması yapıyorsun..Sıkı bir grafiker geliyor demekki piyasayaP Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz Ama sana herşeyden önce birkaç hatırlatma yapmam gerekiyor.

1) İnsanlarla emir kipi bulunan cümleler kurarsan kimse sana yardım etmek istemez..'devam ederek gönderin' gibiP Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz

2) Biz burada sadece yapılan işler yorum ve yönlendirme yapıyoruz yani insanların işlerini takıldıkları yerden devir alıp bitirip tekrar onlara göndermiyoruz.

3) üzerinde yazan mobilya yazısından anladığım kadarı ile logo mobilya mağazasına falan yapılıyor. Ama senin logona baktığımızda bunu çağrıştıran birşey görüyormuyuz? Hayır. En azınan dikdörtgen çok alakasız olmuş. Ve logo çalışmalarını Photoshopta yapma vectörel bir programda çalışmanı tavsiye ederim.

Kolay gelsin P Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
gia! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gia!

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 31-07-2009 #3
fikir "piyasa"da çalışan pek çok grafik "iş"inden başarılı önce bunu söylemeliyim. Kırmızı şekil, P'yi çok gölgede bırakıyor, bırakmasın. Ayrıca P'yi biraz daha vurgulamalısın. Belki, P'yi benzer ama daha vurgulu bir fontla denemeli ve kırmızı şekli mobilya yazısını aynı şekilde koruyarak etiket haline çevirebilirsin. Ama muhakkak çok çok küçült (Şu anki şekilin %30'u kadar olacak şekilde örneğin.) Ve bunu P'nin sağ alt dişine ekleyebilirsin.
Ama fikir senin. Biraz daha uğraş, daha iyi sonuçlar alırsın mutlaka...
Bu mesajdan alıntı yap

ss4akkin

Alt 04-07-2011 #4
bu ilk çalışmamdı benm P Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz 14 yaşıma geldim şuana kadar 3 pro. logo tasarım yaptım..
bu site sayesinde

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 04-07-2011 #5
profesyonel logolarını halen PSD olarak mı tasarlıyorsun merak ettim?
bir de paylaş ta görelim şu logolarını P Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

ss4akkin

Alt 04-07-2011 #6
istersen özelden msj atabilrsn..yollarım
Bu mesajdan alıntı yap