P!nk - So What

Müzik Videoları - P!nk - So What ...

P!nk - So What
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

P!nk - So What

Alt 08-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm çılgınlara armağan olsun bu şarkı. P!nk - So What

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pişti P!nk - So WhatDP!nk - So WhatDP!nk - So What

Ama emek vermişsin okadar tişikkür etmeden olmaz P!nk - So WhatDP!nk - So What

Pink > So What

Ha bu arada,
Bu kadar kibar olmak gitmedi sana rahat ol çatlaklar diyebilirsin P!nk - So What
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-05-2012 #3
Pişti P!nk - So WhatDP!nk - So WhatDP!nk - So What

Ama emek vermişsin okadar tişikkür etmeden olmaz P!nk - So WhatDP!nk - So What

Pink > So What

Ha bu arada,
Bu kadar kibar olmak gitmedi sana rahat ol çatlaklar diyebilirsin P!nk - So What

Rica ederim kendi paylaşımınmış gibi keyifle dinle. P!nk - So What
Ben çılgınlara özel paylaşmıştım zaten. P!nk - So What

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2012 #4
Rica ederim kendi paylaşımınmış gibi keyifle dinle. P!nk - So What
Ben çılgınlara özel paylaşmıştım zaten. P!nk - So What
Yo yo! sen kendi paylaşımınmış gibi paylaş, rahat ol :wink:

Bu parçaya ve klibe çılgın biraz hafif kaldı sanki :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-05-2012 #5
Yo yo! sen kendi paylaşımınmış gibi paylaş, rahat ol :wink:

Bu parçaya ve klibe çılgın biraz hafif kaldı sanki :angel:

Yoo ben rahatım bu konu ve paylaşım zaten benim, sen piştinin bir de şarkının keyfini çıkar, tereyağlı ekmeğin üstüne reçel istersen söyle çekinme sakın. P!nk - So WhatD

Vallaha tartmadım ama biraz da delilik ekleyebiliriz üstüne. P!nk - So What

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2012 #6
Yoo ben rahatım bu konu ve paylaşım zaten benim, sen piştinin bir de şarkının keyfini çıkar, tereyağlı ekmeğin üstüne reçel istersen söyle çekinme sakın. P!nk - So WhatD

Vallaha tartmadım ama biraz da delilik ekleyebiliriz üstüne. P!nk - So What
Ahahaha P!nk - So WhatDP!nk - So What copy paste en kolayıdır zaten, aferin temiz iş :wink:

Tereyağı ve reçel... ımm yok almiim, sen ye de büyümen hızlansın şekerim :wink:

Tartmaya ne hacet yavrucum göz var izan var çok şükür :wink:

Neyse yahu kopyana sağlık P!nk - So WhatDP!nk - So What
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-05-2012 #7
Ahahaha P!nk - So WhatDP!nk - So What copy paste en kolayıdır zaten, aferin temiz iş :wink:

Tereyağı ve reçel... ımm yok almiim, sen ye de büyümen hızlansın şekerim :wink:

Tartmaya ne hacet yavrucum göz var izan var çok şükür :wink:

Neyse yahu kopyana sağlık P!nk - So WhatDP!nk - So What

Hahhaha bak o işi pek bilmiyorum ama sen tecrübelisin belli ki copy paste konusunda ama yine de iyi iş çıkarmışım, benim paylaşımıma seninkinden daha fazla ilgi gösterdin teşekkür ederim. P!nk - So What

Margarinle kofti büyümektense tereyağını tercih ederim, 3-5 yıla kalmaz anlarsın ne demek istediğimi. :wink:

Senin göz ve izan tartısı yalnış tartıyor gözlükleri çıkarsan diyorum hani olduğundan büyük gösteriyor. P!nk - So WhatD

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2012 #8
Hahhaha bak o işi pek bilmiyorum ama sen tecrübelisin belli ki copy paste konusunda ama yine de iyi iş çıkarmışım, benim paylaşımıma seninkinden daha fazla ilgi gösterdin teşekkür ederim. P!nk - So What

Margarinle kofti büyümektense tereyağını tercih ederim, 3-5 yıla kalmaz anlarsın ne demek istediğimi. :wink:

Senin göz ve izan tartısı yalnış tartıyor gözlükleri çıkarsan diyorum hani olduğundan büyük gösteriyor. P!nk - So WhatD
Evet şekerim çalışırken yazıları copy-paste yapıyorum genelde, ah pardon sen yangel yatçılardandın afedersin :wink:
Yeter ki aydınlanalım konuna fazla ilgi göstermiş olmam beni rahatsız etmez P!nk - So WhatDP!nk - So What

Margarin tüketenlere buradan seslenmiş olalım o halde zira ben zeytinyağcıyım P!nk - So What1:P!nk - So What1:

Ahahaha P!nk - So What benimkiler güneş gözlüğü de seninkiler başka bir canlıya ait sanırım P!nk - So WhatDP!nk - So What öhüm sanırım dedim :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-05-2012 #9
Evet şekerim çalışırken yazıları copy-paste yapıyorum genelde, ah pardon sen yangel yatçılardandın afedersin :wink:
Yeter ki aydınlanalım konuna fazla ilgi göstermiş olmam beni rahatsız etmez P!nk - So WhatDP!nk - So What

Margarin tüketenlere buradan seslenmiş olalım o halde zira ben zeytinyağcıyım P!nk - So What1:P!nk - So What1:

Ahahaha P!nk - So What benimkiler güneş gözlüğü de seninkiler başka bir canlıya ait sanırım P!nk - So WhatDP!nk - So What öhüm sanırım dedim :angel:

Hahaha iki günlük konu ve mesaj araştırması yapsak kimin yangel yatçı olduğu gayet net hiçbir şüpheye yer bırakmadan apaçık çıkar ortaya. P!nk - So WhatD

Zeytinyağı mı benim tarifimle pek bağlantı kuramadım ama çok üzüldüm senin adına ekmeğe yağ sürmeden yaşlanmak kötü bi durum olmuş, gerçi zeytinyağı buruşukluğa iyi gelir mi bilmem. P!nk - So WhatD

İnsanlardan başka gözlük kulanan canlılar da var mı ya söyle aydınlat bizi, ama güneş gözlüğünü kullanmakla iyi yapıyorsun o gözlerle birine bakıp maşallah dediğin 3 gün yaşamaz. P!nk - So WhatD

Haaa bu arada yine ustalığını konuşturdun her zamanki gibi hadi al şu tüyü de dikim merasiminini yap. P!nk - So What

P!nk - So What

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2012 #10
Hahaha iki günlük konu ve mesaj araştırması yapsak kimin yangel yatçı olduğu gayet net hiçbir şüpheye yer bırakmadan apaçık çıkar ortaya. P!nk - So WhatD

Zeytinyağı mı benim tarifimle pek bağlantı kuramadım ama çok üzüldüm senin adına ekmeğe yağ sürmeden yaşlanmak kötü bi durum olmuş, gerçi zeytinyağı buruşukluğa iyi gelir mi bilmem. P!nk - So WhatD

İnsanlardan başka gözlük kulanan canlılar da var mı ya söyle aydınlat bizi, ama güneş gözlüğünü kullanmakla iyi yapıyorsun o gözlerle birine bakıp maşallah dediğin 3 gün yaşamaz. P!nk - So WhatD

Haaa bu arada yine ustalığını konuşturdun her zamanki gibi hadi al şu tüyü de dikim merasiminini yap. P!nk - So What

P!nk - So What

Ahahha paylaşımcı bir kişiliğim var napim yani P!nk - So What

Çok şükür sağlıklı beslenmekten senden uzun yaşayacağım kesin P!nk - So What
Niyeki yine mi düştün aynı çukura yoksa P!nk - So What

Acil toplantım çıktı tüyü sana bırakıyorum icabına bakıver :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?