P.S.A Su Armatürleri Kataloğu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - P.S.A Su Armatürleri Kataloğu ...

kadet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ebat: 22x22
Kapak: Lokal Lak + Gümüş Varak

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O şekiller tasarımı çok boğmuş gibi iç sayfalarda...
İç kısım göze hitap ediyor fakat siyah rengi ne kadar sevsemde burada boğmuş...
Yani dış kapağı gören içinin böyle olduğunu düşünmez... Bende dış kapağıda içine uyarlamalısın...
Yada siyaha ilave olarak yeşil tonlarıda kullanmalısın...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #3
O şekiller tasarımı çok boğmuş gibi iç sayfalarda...
İç kısım göze hitap ediyor fakat siyah rengi ne kadar sevsemde burada boğmuş...
Yani dış kapağı gören içinin böyle olduğunu düşünmez... Bende dış kapağıda içine uyarlamalısın...
Yada siyaha ilave olarak yeşil tonlarıda kullanmalısın...

İyi çalışmalar...
Yorumun için teşekkürler.

Kapaktaki şekiller lokal lak olduğu için siyahta çok güzel duruyorlar. İç sayfalardaki boğan şekillerden kastınız nedir? Lale figürlerini sadece kapak içlerinde kullandım ve çok silik bir tram değeri var. Bu da rahatsız edecek boyutta değil.
Bu mesajdan alıntı yap
arvaly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arvaly

Grafiker / Elazığ

Alt 03-07-2009 #4
kapak çok koyu düşmüş ve içeriği yansıtmıyor. kapak üzerinde biraz daha çalışmalısınız. siyahı çok severim ama çok zayıf kalmış. üzerindeki gri tonlamaları yaldız olarak düşündüyseniz (gümüş yaldız) o zaman olay farklı tabi. bir armatür koymanız da kapağa hareket kazandırabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #5
kapak çok koyu düşmüş ve içeriği yansıtmıyor. kapak üzerinde biraz daha çalışmalısınız. siyahı çok severim ama çok zayıf kalmış. üzerindeki gri tonlamaları yaldız olarak düşündüyseniz (gümüş yaldız) o zaman olay farklı tabi. bir armatür koymanız da kapağa hareket kazandırabilir.
Teşekkürler yorumun için. Tekrar belirteyim, kapaktaki lale figürleri lokal lak. Logo ise gümüş varak.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #6
Tramlar buradan 15-25 arası gözüküyor ve bende boğmasına yeterli bir tram değeri P.S.A Su Armatürleri Kataloğu Karar sizin ...
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-07-2009 #7
elinize sağlık başarılı bi çalışma çıkmış ortaya...tabi ki böyle djital ortamda bakıldığında kapak ne kadar boğuk görünse de eminim baskı sonrası çok şık görünecektir...iç sayfaların dizaynı gayet uyumlu... temiz bi iş ve işcilik...elinize sağlık...şahsım adına ve siyah adına P.S.A Su Armatürleri Kataloğu ben beğendim...
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #8
dış renkle iç renk çok uyumsz nie siyah ayrıca bencede zemindeki figürler bozmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #9
elinize sağlık başarılı bi çalışma çıkmış ortaya...tabi ki böyle djital ortamda bakıldığında kapak ne kadar boğuk görünse de eminim baskı sonrası çok şık görünecektir...iç sayfaların dizaynı gayet uyumlu... temiz bi iş ve işcilik...elinize sağlık...şahsım adına ve siyah adına P.S.A Su Armatürleri Kataloğu ben beğendim...
Teşekkürler ZUCKER. Dediğin gibi dijital ortam her zaman aldatıyor. Siyah sevenler derneği adına da teşekkülerP.S.A Su Armatürleri Kataloğu

Kapağa ürün koyma taraftarı değildim. Kullandığım ürünler metal olduğu için kapak ta da siyah ve gümüş tercih ettim. Siyah üzerinde de lokal lak çok hoş duruyor. İç sayfalara uygun bir kapak olduğu kanısındayım. Tek renk bir kapak yapmam gerekiyordu ve tercihim siyah oldu. Siyah ve fıstık yeşilini seviyorum ne yapayım:P

Bu arada sayfa düzenlemesi için MERCANO ya teşekkür etmeyi unuttum. Daha dikkatli olacağım. Saolasın.
Bu mesajdan alıntı yap
sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #10
genelinde başarılı bir çalışma eline sağlık yalnız ön kapakta "sertifika" logosuna yansıma vermezsen daha iyi olacak gibi çünkü orası derinliği olan bi zemin değil tek boyutlu bir buton gibi gözükmeli...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları