page curl ile ilgili soru sorcaktım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - page curl ile ilgili soru sorcaktım ...

meral012 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meral012

Grafiker / Ankara

Alt 01-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben machintosh photoshop cs4 kullanıyorum ama sayfa kıvırma işlemini bilgisayarıma yükleyemiyorum acaba bunu nasıl yapabilirim veya sayfa kıvırmanın daha kolay bir yolu var mı ????:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kıvırmayı planladığınız alanı seçin, warp ile istediğiniz şekilde kıvırın?
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-12-2011 #3
yükleme esnasında hata mesajı veriyormu?
İsterseniz kendi sitesiden tekrar indirin kurmayı deneyin (serial veremiyorum çünkü forumda paylaşmak yasak olduğundan)
AV Bros. Page Curl Pro 2.2 MAC

yada kıvırmak istediğiniz katmana ctrl+t yapın sağ tıklayın warp ı secin istediğiniz şekilde kıvırın
Bu mesajdan alıntı yap
vulturemess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vulturemess

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 01-12-2011 #4
Aslında bunun için bi plug-in e gerek yok. Türk insanı olarak cidden çok tembeliz page curl ile ilgili soru sorcaktım Pen tool ile 3 koşegen ciziyosunuz ve blending optionstan gerekli gölgeleme ayarlarını yaptıktan sonra programa bağlı olmaksızın kendi gölgenizi yansıtırsınız , eminim çokta güzel şeyler çıkar. naçizane fikrim tabi kızmayın ..
Bu mesajdan alıntı yap
muscift isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muscift

Grafiker / İstanbul

page curl

Alt 27-03-2012 #5
merhaba ben machintosh photoshop cs4 kullanıyorum ama sayfa kıvırma işlemini bilgisayarıma yükleyemiyorum acaba bunu nasıl yapabilirim veya sayfa kıvırmanın daha kolay bir yolu var mı ????:sadsmile:
selam meral hnm
page curl pluginini gönderme imkanınız vsr mı
Bu mesajdan alıntı yap
emre3232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-03-2012 #6
pen toola istediğin yeri seçip sağ tıkla make selction diyerek ctrl x ile kes yeni katman oluştur ctrl v ile yapıştır sonra ctrl t yap 180 derece döndür köşeye yerleştir katman özelliklerine gir alt gölge ver renk ver veya gradient geçişi ver
Bu mesajdan alıntı yap