Page flip hakkında yardım

Flash - Page flip hakkında yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar internetten hazır page flip fla dosyası indirdim bu dosyada toplam 7 sayfa var ben sayfa sayılarını arttırmak istiyorum ama yapamadım bu konuda yardımcı olabilirseniz vçok sevinirim....

mtaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtaks

Webmaster / İstanbul

Alt 13-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar internetten hazır page flip fla dosyası indirdim bu dosyada toplam 7 sayfa var ben sayfa sayılarını arttırmak istiyorum ama yapamadım bu konuda yardımcı olabilirseniz vçok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alpay_alpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpay_alpi

Webmaster / İzmir

Alt 15-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba;
indirdiğin rar dosyasının içinde xml (veya page) klasörü var onun içindeki xml dosyasını açıp (dreamweaver,note pad, vs) programla sayfa ekleyebilirsin..
şimdiden kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

mtaks

Webmaster / İstanbul

Alt 16-03-2010 #3
alpay teşekkürler
o sorunu senin anlattığın gibi çözdüm. cevabını sonradan gördüm. Şİmdi başka bi sorunum var.
Sitede sayfaların köşelerine tıkladığında kitap sayfaları şeklinde açılıyor. ben bunu bir butona tıklanarak yapmayı istiyorum
bununla ilgili yardım edebilirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap

mtaks

Webmaster / İstanbul

Alt 17-03-2010 #4
Arkadaşlar örnek dosyaların olduğu link aşağıda catalogue.fla
dosyasındaki butonlara tıklandığında sayfalar açılsın istiyorum. nasıl yapacağım konusunda yardımlarınızı bekliyorum

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
kanavcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kanavcisi

Webmaster / Trabzon

Flash Page Flip

Alt 18-03-2010 #5
Selam arkadashlar Flash Page Flip konusunda benimde yardim ihtiyacim var eger yardim ederseniz cok sevinirim ben kendi bilgisayarim AppServ kurdum ve localhostdan deneme yapmak istiyorum karshima soyle bir problem cikiyor

select * from mag_name ### No database selectedThere was a problem With the DatabaseNLError : No database selectedNLNLSQL = [select * from mag_name]

Lutfen Yardimci olurmusunuz

Shimdiden teshekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 18-03-2010 #6
Selam arkadashlar Flash Page Flip konusunda benimde yardim ihtiyacim var eger yardim ederseniz cok sevinirim ben kendi bilgisayarim AppServ kurdum ve localhostdan deneme yapmak istiyorum karshima soyle bir problem cikiyor

select * from mag_name ### No database selectedThere was a problem With the DatabaseNLError : No database selectedNLNLSQL = [select * from mag_name]

Shimdiden teshekkurler
1- Neden türkçe karakter kullanmıyorsunuz ?
2- (Shimdiden teshekkurler) Türkçe kelimeleri ingilizce gibi yazmak bi maharet midir?
3- Türkçe öğretmeninize selamlar...
Bu mesajdan alıntı yap

kanavcisi

Webmaster / Trabzon

Alt 19-03-2010 #7
1- Neden türkçe karakter kullanmıyorsunuz ?
2- (Shimdiden teshekkurler) Türkçe kelimeleri ingilizce gibi yazmak bi maharet midir?
3- Türkçe öğretmeninize selamlar...
Ogretmeniminde sana SELAMI var

Azerbaycanliyim ve bakude yashiyorum
Rusca ishletim sistemi kullaniyoruz burda

Boyle ufak sheylere takilib on yargilarinizla insanlarda hata aramayi burakip yardimci ola bildiyiniz konularda insanlara destek olsaniz, bu sizi kotu insan yapmaz..

Teshekkurler
Elvin ABBASOV
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 19-03-2010 #8
Ogretmeniminde sana SELAMI var

Azerbaycanliyim ve bakude yashiyorum
Rusca ishletim sistemi kullaniyoruz burda

Boyle ufak sheylere takilib on yargilarinizla insanlarda hata aramayi burakip yardimci ola bildiyiniz konularda insanlara destek olsaniz, bu sizi kotu insan yapmaz..

Teshekkurler
Elvin ABBASOV
Ben iyi biriyimdir zaten teşekkürler.. kullandığın berbat türkçede fena durmamaya başladı aslında yeni bir internet jargonu yaratabilirsin bence Page flip hakkında yardım
Bu mesajdan alıntı yap

kanavcisi

Webmaster / Trabzon

bilen varsa lutfen yardim etsin

Alt 08-04-2010 #9

Shimdiden teshekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
grafakir18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafakir18

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2010 #10
PAGEFLİP cataog örneği atarmısınız bana fla olarak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları