Paint Shop X7 de Fotoğraf Birleştirme

PaintShopPro - Paint Shop X7 de Fotoğraf Birleştirme Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ; Siteye yeni üye oldum ve bir arkadaşım yardım istedi beceremedim bende sizden yardım talep ediyorum ilgilenirseniz sevinirim... Sorum şu ; Bir Atatürk resmim var ve ...

ozkanturp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanturp

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Alt 16-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ;

Siteye yeni üye oldum ve bir arkadaşım yardım istedi beceremedim Paint Shop X7 de Fotoğraf Birleştirme bende sizden yardım talep ediyorum ilgilenirseniz sevinirim...

Sorum şu ; Bir Atatürk resmim var ve bir de arka plan (background) resmi var.
Arkaplandaki resimde bir koltuk ve boş bir çerceve var ben bu çerçevenin içine Atatürk resmini kesip yapıştırmak istiyorum. Açıkcası Paint Shop kullanmasını da bilmiyorum. Araştırdım biraz ama bulamadım. Nasıl yapacağımın videosu var mı ? ya da buradan tarif edermisiniz? Bir de bunu çoklu yapmam gerekiyor. 350 tane resmi bu şekildeki arka planlara yerleştirmem gerekiyor bunun bir kolay yolu varmıdır ? Başka programda kullanırım illaki paint shop'la yapmak zorunda değilim. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları