Pale death

İllüstrasyon Çalışmaları - Pale death Sponsorlu Bağlantılar Aslen siyah-beyaz başlayıp renktir arka plandır şeklinde biraz katlettiğim karakter çalışması. PS CS3...

Pale death
m3rt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m3rt

Grafiker / İstanbul

Pale death

Alt 29-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aslen siyah-beyaz başlayıp renktir arka plandır şeklinde biraz katlettiğim karakter çalışması.
PS CS3
Pale death
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yeterince başarılı buldum tek gözüme ayaklar takıldı ama onuda genelin yanında gözardı ediyorum iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-11-2009 #3
Eline sağlık güzel bir ucube..Ama figür çok net.Ortamın dört bir yanından ışık vuruyor hissi uyandırıyor.Bunun yerine bir ışık kaynağı belirleyip gölgelendirme yaparsan figür arka planla kaynaşacaktır.Ayrıca ayağın bastığı yeri çok net gösterme.duman,sis vb. efektlerle dikkati gövdeye odaklayabilirsen daha etkili ve gizem kokan bir sonuç alabilirsin.

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

m3rt

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2009 #4
teşekkürler yorumlar için, bayramdan istifade biraz düzenleme fırsatım oldu:sleepy:;
Pale death
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2009 #5
Çizim son derece profesyonel ona diyecek bir şeyim yok. Tebrik ediyorum bu arada. Ama karakter biraz farklı görünüyor. Hilkat garibesi birşey mi oluşturmaya çalıştınız burada. Güçlü bir karakter mi mesla? Çok zayıf bir de. Bunlarda söylenir mi diyebilirsiniz belki ama karaktere değinmeden de geçemedim. Ama grafik olarak son derece başarılı.

Kolay gelsin. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

m3rt

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2009 #6
Çizim son derece profesyonel ona diyecek bir şeyim yok. Tebrik ediyorum bu arada. Ama karakter biraz farklı görünüyor. Hilkat garibesi birşey mi oluşturmaya çalıştınız burada. Güçlü bir karakter mi mesla? Çok zayıf bir de. Bunlarda söylenir mi diyebilirsiniz belki ama karaktere değinmeden de geçemedim. Ama grafik olarak son derece başarılı.

Kolay gelsin. İyi çalışmalar...
aslında biraz silent hill karakterlerine yakın birşey çizmek istedim, bu serinin deforme, bi deri bi kemik şeytani yaratık çizimleri çok etkilemiştir bir korku filmi sevdalısı olarak :smile: teşekkürler beğendiğin için.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2009 #7
Yanlızca gözlerdeki hüzünü çözemedim okadar ama genel anlamda çok başarılı buldum gerçekten eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2009 #8
Arka plan hariç karakter gerçekten çok başarılı olmuş.Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap