Palmiye Mobilya Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Palmiye Mobilya Logo Çalışması ...

aykiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 07-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınıza...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dorad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorad

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben 3 numara diyorum. Yalnız fontun rengini, ağaç renginden ayırmaya ne dersiniz? Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2010 #3
3. numarayı beğendim. Hatta çook beğendimPalmiye Mobilya Logo Çalışması
Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 07-05-2010 #4
Öncelikle emeğinize sağlık. Fakat bu çalışma sıradan bir çalışma. Grafiker olmayan kişiler bile bunu hemen düşünebilir. Sen kendi farkını ortaya koymalısın yaratıcı olmalısın. Çalışma ise bir logodan daha çok resim gibi olmuş. Kötülemek istemiyorum sakın yanlış anlamayın. Ama biraz daha çalışmanız gerektiğini düşünüyor ve söylüyorum. Palmiye Mobilya Logo Çalışması
Başarılar....

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 07-05-2010 #5
3. numarayı beğendim. Hatta çook beğendimPalmiye Mobilya Logo Çalışması
Ellerine sağlık.
Ben 3 numara diyorum. Yalnız fontun rengini, ağaç renginden ayırmaya ne dersiniz? Emeğinize sağlık.
Yorumlarınız için teşekkürler...

Öncelikle emeğinize sağlık. Fakat bu çalışma sıradan bir çalışma. Grafiker olmayan kişiler bile bunu hemen düşünebilir. Sen kendi farkını ortaya koymalısın yaratıcı olmalısın. Çalışma ise bir logodan daha çok resim gibi olmuş. Kötülemek istemiyorum sakın yanlış anlamayın. Ama biraz daha çalışmanız gerektiğini düşünüyor ve söylüyorum. Palmiye Mobilya Logo Çalışması
Başarılar....
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 07-05-2010 #6
Yorumlarınız için teşekkürler...

O sizin düşünceniz, katılmadığımı da belirteyim. Yinede zahmet edip yorumladığınız için teşekkürler...
O zaman olduğunuz yerde saymaya devam edersiniz. Düşüncelerinizle beraber kolay gelsin

bu daha ilk ben tırmandım - ahmetbarin
Bu mesajdan alıntı yap
aykiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 07-05-2010 #7
O zaman olduğunuz yerde saymaya devam edersiniz. Düşüncelerinizle beraber kolay gelsin

[COLOR="DimGray"]bu daha ilk ben tırmandım[/COLOR] - [COLOR="Red"]ahmetbarin[/COLOR]
Benim nerde saydığım seni enterese etmez heralde. Hadi başka kapıya canım hiç tartışma havamda değilim...
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 07-05-2010 #8
Başarılar....
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 07-05-2010 #9
bence üzerine biraz daha çalışmalısın sade olmalı ahmetbarin dediğine katılmamak elde değil kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2010 #10
Benim nerde saydığım seni enterese etmez heralde. Hadi başka kapıya canım hiç tartışma havamda değilim...
Yaptığınız işleri beğenen de olacak, beğenmeyen de...
Beğenleri değilde aslında beğenmeyenleri daha dikkatli dinlemelisiniz. Yaptığınız işlerin neden beğenilmediğini öğrenirseniz, o noktaları düzeltip her işinizin mükemmel olmalısını sağlayabilirsiniz.
Heep olumlu yorum almak sizi geliştiremez, kaldı ki buraya işlerinizi koyup herkesin "mükemmel olmuş" demesini de bekleyemezsiniz.

Evet ben çalışmayı beğendim, renkleri, kullandığınız fontun uyumu hoşuma gitti ama Ahmet Barın'a da katılmamak mümkün değil. Böyle bir firma ismi için herkesin düşünebileceği bir iş... Güzel ama farklı değil...

Benim yorumuma ne cevap vereceksiniz bilmiyorum ama sizin yerinize beğenen ve beğenmeyen, tüm yorum yapan arkadaşlara ben "TEŞEKKÜR EDERİM."

İyi Çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları