Palsöz Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Palsöz Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Selamlar, PALSÖZ = Zirve, Şahika, Doruk manalarına gelmektedir. Mavi ve Yeşil kombinasyonlarının yer aldığı bir logo yapmam gerekiyor. bu konuda fikirlerinizle bana yardımcı olursanız sevinirim. yorumlarınızı bekliyorum ...

Palsöz Logo Çalışması
sismans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sismans

Fotoğrafçı / İstanbul

Palsöz Logo Çalışması

Alt 26-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selamlar,
PALSÖZ = Zirve, Şahika, Doruk manalarına gelmektedir. Mavi ve Yeşil kombinasyonlarının yer aldığı bir logo yapmam gerekiyor. bu konuda fikirlerinizle bana yardımcı olursanız sevinirim. yorumlarınızı bekliyorum

Siz çalışmanızı yapıp buraya yükleyin.Size fikirleri ile destek olacak arkadaşlar çıkacaktır.

Palsöz Logo Çalışması

bu şekilde bir çalışma sizce nasıl? yoksa A yerine bir dağ resmi koymak daha mı güzel olur?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Siz çalışmanızı yapıp buraya yükleyin.Size fikirleri ile destek olacak arkadaşlar çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

sismans

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 26-11-2009 #3
Palsöz Logo Çalışması

bu şekilde bir çalışma sizce nasıl? yoksa A yerine bir dağ resmi koymak daha mı güzel olur?
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-11-2009 #4
Ordaki şeklin A harfine benzer bir tarafı yok.Daha çok n harfini anımsatıyor.Sol taraftaki uzantıyı kaldırırsanız daha iyi olacağı kanaatindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap

sismans

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 26-11-2009 #5
ö harfi ve renkler için düşünceniz nedir?

bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 26-11-2009 #6
sol taraftaki uzantıyı kaldırıp a harfine benzemesi gerekiyor. renkler ben pek beyenmedim akılda kalıcı değil ikiside koyu tonlar birbirini bütüneyen renkler kullanırsanız daha iyi olur... düşünce olarak güzel görünüyor emeginize sağlık basarılar...Palsöz Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-11-2009 #7
A olması gereken şekil bana bizim okulun logosunun yarısı gibi geldi (marmara üni.), bir de bu logo neye hizmet edecek onu belirtmemişsiniz, ne logosudur bu?
Bu mesajdan alıntı yap
hardb0yy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardb0yy

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 28-11-2009 #8
mavi yeşil uyum olmamış ordaki a harfi değil m harfi gibi biraz canlılık lazım logoya
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-11-2009 #9
Düşünce güzel ama yansıtamamışsınız gibi. Bir de yazı fontunu değiştirmelisinzi son derece basit görünüyor bu şekilde.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?