Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu

Afiş Tasarımı - Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu ...

petitjoueur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

petitjoueur(30)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım afişte 4 çeşit font var, farklılığı azaltabilirsen, renk ve büyüklük ile farklılığı yakalarsan tahminim daha güzel duracaktır. Hatta farklı bir font daha bile sıcak durabilir.. Alttaki görseller güzel ama görsel kalitesi düşük ve kullanım biraz cansız kalmış. Haziran yazısı hem HAZIRAN yazılmış ("İ" değil "I" olmuş), bir de ortadan böyle koparılmış kendisi, bence olmamış, gerek yokmuş.

Şimdi afişin içeriğine dair görüşlerimi belirtmek istiyorum Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu Gerçekten böyle bir festival oldu mu? Olduysa o pazar günü nasıl geçti, orada mıydın? Carnophage gibi bir gruptan sona Dolapdere Big Gang ve Çilekeş mi çıktı? Alandaki izleyici kitlesi bir anda değişmiş osla gerek... Çok ama çok fazla alakasız gruplar, Carnophage öncesi (kendiside dahil), Carnophage sonrası iki alakasız kitle denebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
petitjoueur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

petitjoueur(30)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-09-2008 #3
yok Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu)
bole bi olay olmadı.
bende itü nün rock festivalinden aldım bunlarıda dolapdereyle,çilekeşi ben yazdım sadece Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu
bizim okulda festival adına bişe olmuyo bi kaç densizin cıkardıgı olaylar yuzunden iptal edildi butun organizasyonlar..
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #4
yok Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu)
bole bi olay olmadı.
bende itü nün rock festivalinden aldım bunlarıda dolapdereyle,çilekeşi ben yazdım sadece Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu
bizim okulda festival adına bişe olmuyo bi kaç densizin cıkardıgı olaylar yuzunden iptal edildi butun organizasyonlar..
heheh tamam, içim rahatladı o zaman, zaten olsa adamlar çıkmazdı herhalde Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
klubu, muzik, pamukkale, universitesi