Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu)

Serbest Çalışmalar - Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) ...

FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 20-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pazar günü yeni aldığım telefonum ile ilk panaromik fotoğraf çekimimi yaptım sonuçta güzel bir görüntü çıktı ortaya çözünürlüğü 72dpi ama olsun genede çoğu profesyonel makineden iyi Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) fotoğrafın çekim saaati 18:15 suları flash yok telefonumda ama genede iyi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet hoş bir görüntü Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) elinize sağlık. Ev de güzelmiş hani :lol:
Bu mesajdan alıntı yap

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 20-01-2010 #3
evet hoş bir görüntü Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) elinize sağlık. Ev de güzelmiş hani :lol:

bir telefondan bu kadarını beklemiyordum eve gelince orası ofis Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) oturduğum yerde sekreterin masası Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) garip ama gerçek
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #4
bir telefondan bu kadarını beklemiyordum eve gelince orası ofis Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) oturduğum yerde sekreterin masası Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) garip ama gerçek
Maşallah ev tadında ofis Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) iyiymiş vala, şu telefondan bi tane de biz edinelim Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu)
Bu mesajdan alıntı yap
ckkpt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ckkpt

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 23-01-2010 #5
format atarken can sıkıntısı tabi Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu)
Bu mesajdan alıntı yap

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 23-01-2010 #6
format atarken can sıkıntısı tabi Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu)

Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu) aynen srma cd-rom bozuldu bende flashdiskten format attım tabi çok yavaş oluyor o da aynı zamanda pcde yavaştı sekreter sen tut bilgisayarı boz Panaromik Fotoğraf (Cep Telefonu)DPanaromik Fotoğraf (Cep Telefonu)
Bu mesajdan alıntı yap