pano görüntüleyicisi sorunu yardım lütfen!!

Windows - pano görüntüleyicisi sorunu yardım lütfen!! Sponsorlu Bağlantılar windows xp de bi foto kopyaladığımda pano görüleyicisi diye bi yere kaydediyor fotograflar fakat ben burayı bulamıyorum anca başlat-çalıştır kısmına clipbrd.exe yazınca açılıyo ancak denetim masası-program ekle kaldır-window ...

muhacir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhacir

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 08-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

windows xp de bi foto kopyaladığımda pano görüleyicisi diye bi yere kaydediyor fotograflar fakat ben burayı bulamıyorum anca başlat-çalıştır kısmına clipbrd.exe yazınca açılıyo ancak denetim masası-program ekle kaldır-window bileşenleri-donatılar-ayrıntılar-pano görüntüleyicisi burdan işareti kaldırdım şimdi çalıştırdanda açılmıyo deminki yerden işareti tekrar koydum fakat bi türlü eski haline gelmiyo tekrar nası etkinleştirebilirim ya da kopyalanan fotoları panoya kaydetmesine nasıl engel olabilirim inş anlatabilmişimdir meramımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorunu pek anlamadım fakat geçmişte çalışıyorsa yapılanları geri alabilirsin.Böylelikle eski haline dönecektir.
Başlat-Tüm programlar-Donatılar-Sistem Araçları-Sistem Geri Yükleme-Bilgisayarımı önceki bir zamana geri yükle-en son çalışan tarihi etkinse seçip-ileri ye tıklamanız yetereli..

notpano görüntüleyicisi sorunu yardım lütfen!!I]tüm açık programları kapatın.[/i]
________
Teşekküre gerek yok terziye tıklamanız yeterlipano görüntüleyicisi sorunu yardım lütfen!!P
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
görüntüleyicisi, lütfen, pano, sorunu, yardım