Panoramik albüm hakkında

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Panoramik albüm hakkında ...

Panoramik albüm hakkında
ahmetdemirer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetdemirer

Yrd. Grafiker / Bursa

Panoramik albüm hakkında

Alt 09-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkese merhabalar, uzun zamandır cevabını aradığım bir sorunun cevabını türkiyenin en büyük grafiker forumunda bulabilmek ümidiyle foruma üye oldum.

Sorum şudur; düğün albümleri için panoramik tasarımları photoshop da kısa yoldan yapmamızı sağlayacak herhangi bir yöntem varmıdır? ve bu yaptığım çalışmaların baskısını nerede yaptırabilirim ? İzmir düğün fotoğrafçısı yazdım google a çıkan sitelere girdim baktım örnek albümler vs. var ancak bunları nerede kolaylıkla yapıp baskı alabilirim?

Mesela şu videodaki gibi bir albüm istiyorum : Album — İzmir Düğün Fotoğrafçısı | Murat Dutlu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

senoladnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senoladnar

Grafiker / Düzce

Alt 10-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardesim bende baktım ondan bir kaç yere dizgisi kendin ayarla gerisi fotografcı ayarlıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
izmir düğün fotoğrafçısı