Panoramik albüm tasarım ve poz çalışması için - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Panoramik albüm tasarım ve poz çalışması için - Türkiye Geneli ...

fotocu72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotocu72

Grafiker / Batman

Alt 20-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Panoramik albüm tasarım ve poz çalışması için

Program/Seviye: Adobe Photoshop bütün serilerini profesyonelce kullanabiliyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Aklınızda soru işareti kalmasın gerçekten iyi bir fotoğrafçıyım 15 yılımı verdim çok kişiyle çalışıyorum
eğerki sizde isterseniz beraber çalışırız.

E-posta:

Telefon: 0543 473 67 06
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Panoramik albüm tasarım ve poz çalışması için - Türkiye GeneliPanoramik albüm tasarım ve poz çalışması için - Türkiye GeneliPanoramik albüm tasarım ve poz çalışması için - Türkiye GeneliPanoramik albüm tasarım ve poz çalışması için - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap