Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ...

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Flash (Profesyonel)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Müşterim benden site içerisinde panoramik flash galeri istedi.
2 mağaza, 5'er bölümden toplam 10 tane panoramik fotoğraf olacak. (yaklaşık olarak)

Fotoğraflar temin edilip iş başladam gönderilecektir.

Hazır programlarla yapılmış standart birşey istemiyorum. Oklarla yönlendirme, oklara basınca zoom efekti, sağ tarafta bilgiler, vs. gibi özellikler olmalı.

Talep ettiğiniz ücreti ve daha önce böyle bir tecrübeniz varsa linkini mail atarsanız sevinirim. Ben de çok beğendiğim örnek bir siteyi gönderirim, ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli - Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ya da Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli | Panoramik Flash Galeri yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bsproduction isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bsproduction

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 05-07-2011 #3
yapabileceğim birşey. daha önce yaptığım şeyler var. hazır şablon kullanmam. nasıl bişey istediğinizi gönderirseniz güzel birşey çıkartırım.
bu e-mailim: *********
bu messenger adresim: *********

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-07-2011 #4
yapabileceğim birşey. daha önce yaptığım şeyler var. hazır şablon kullanmam. nasıl bişey istediğinizi gönderirseniz güzel birşey çıkartırım.
bu e-mailim: *********
bu messenger adresim: *********
mail gönderildi.
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-07-2011 #5
3Ds Max'te hazırlanabilecek yüksek kalitede bir iç mekan çalışması yapabilirim.Panoramik sistem içerisinde link olmaz ancak çok yüksek kalitede gerçeğe yakın mekan tasarlamam mümkün.Daha önce yaptığım profesyonel çalışmalarım yok referans olarak gösterebileceğim ancak çok basit bir işlem benim için.
Adresim aşağıda..

Görüşmek üzere

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-07-2011 #6
3Ds Max'te hazırlanabilecek yüksek kalitede bir iç mekan çalışması yapabilirim.Panoramik sistem içerisinde link olmaz ancak çok yüksek kalitede gerçeğe yakın mekan tasarlamam mümkün.Daha önce yaptığım profesyonel çalışmalarım yok referans olarak gösterebileceğim ancak çok basit bir işlem benim için.
Adresim aşağıda..

Görüşmek üzere
bu sizin için çok zahmetli ve benim için de çok maliyetli olur diye düşünüyorum. ayrıca gerçeklik konusunda da ne kadar tatmin edici bir sonuç alırız bilemiyorum.
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-07-2011 #7
bu sizin için çok zahmetli ve benim için de çok maliyetli olur diye düşünüyorum. ayrıca gerçeklik konusunda da ne kadar tatmin edici bir sonuç alırız bilemiyorum.
3Ds Maxte hazırlanmış ve Vrayde render edilmiş bir sahneden daha gerçekçi bir sonuç alamazsınız.Yani bir tek Max değil tabi.İster maya ister Cinema 4D ancak 3D ortamda gerçekleştirilmiş,kaplamaları,ışığı 3D ortamda yapılmış bir çalışmadan daha gerçekçi bir sonuç ancak o mekanın 360 derece fotoğrafını çekerek HDR kalitesinde yerleştirmeniz gerekli yani sadece sağ sol arka ön kısımlar değil aşağı ve yukarı çekim almanız gerekli..Bu tarzda HDR fotoğraf çeken makinelerin fiyatıda 12.000 $ dan başladığı göz önüne bulundurulduğunda...size iyi şanslar dilemeliyim..

Maxte hazırlanacak bir çalışma hem daha kolay hemde maliyeti daha düşük olur..

Saygılar