PANTONE HueyPro'ya netlik kazandırabilecek birisi var mı?

Donanım Rehberi - PANTONE HueyPro'ya netlik kazandırabilecek birisi var mı? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, PANTONE HueyPro almayı düşünüyordum fakat yaptığım araştırmalarda bazı kişiler olumlu bazı kişiler de olumsuz yorum yapmış. youtube da izlediğim videolarda mac üzerinde test edilişini gösteriyor ki ...

smocone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smocone

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

PANTONE HueyPro almayı düşünüyordum fakat yaptığım araştırmalarda bazı kişiler olumlu bazı kişiler de olumsuz yorum yapmış. youtube da izlediğim videolarda mac üzerinde test edilişini gösteriyor ki videodan bu konu hakkında ne kadar sağlıklı bilgi sahibi olabiliriz meçhul.

Konu ile ilgili bilgi ve tecrübesi olan ya da bu cihazı kullanan arkadaşlar var ise bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Bende 2 adet farklı Samsung LCD monitör var bu monitörler ile sağlıklı bir sonuç alabilir miyim ya da alır mıyım?

(cihaz ile ilgili ilgisiz herkes fikrini söylerse genel bir kanı oluşmuş olur. fikirlerinizi paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederim.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mr.Brainy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mr.Brainy

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bende şuan araştırırken forumdaki bu konuyu gördüm evet arkadaşlar yk kullananlar fikirlerini ve tavsiye ederlermi bilgilendirirlerse sevinirim.

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap