Pantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Pantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Pantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: Pantone Fiyat: 850TL Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: Sıfır ...

sbryldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sbryldrm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok

Marka / Model: Pantone

Fiyat: 850TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Pantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye GeneliPantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye GeneliPantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: Sıfır olarak yetkili Pantone satıcısından aldığım Pantone kataloğumu kullanmadığım için satıyorum. Sıfırdan hiçbir farkı yoktur, deforme yada eksik bir sayfası yoktur. Şu an bu set yetkili Pantone satıcılarında 1.750TL'dir.

Ayrıca Metalik Pantone kataloğu da bulunuyor. Metalik kataloğuda alacağım derseniz tüm set 1.000TL olur. Metalik Pantone kataloğunun tek fiyatı 200TL'dir. Metalik Pantone kataloğunun sıfırı 350TL'dir.

E-posta:

Telefon: 0532 242 96 72
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Pantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye GeneliPantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye GeneliPantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye GeneliPantone Kataloğu - 6'lı Çantalı Set - Sıfırdan Farkı Yok - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sbryldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sbryldrm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-06-2016 #3
Arkadaşlar günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap