Papaganım Coco`nun Fotolari

Graficafe - Papaganım Coco`nun Fotolari ...

Alt 08-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Papağanları sever misiniz? İşte benim en iyi dostum.Kapı çalınca kimo diyen,Telefon çalınca Alo diyen sabahları 8:30 da Mehmeeet Diye bağıran ve daha bir çok kelime söyleyebilen benim dostum coco Papaganım Coco`nun Fotolari

En kısa sürede videolarınıda paylaşacağım..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

organic.candy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

organic.candy(26)

Grafiker / Bursa

Alt 08-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
papağanları severim ama çok konuşuyorlar ya Papaganım Coco`nun Fotolari
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #3
Şimdi bu papağana acımadım desem yalan olurPapaganım Coco`nun FotolariSenin gibi bir sahibi varsa koşmaması mümkün değilPapaganım Coco`nun Fotolari
Çok sevimliymiş coco ...Fakat bir sorum olacak coco nedemek?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-05-2009 #4
papağanları severim ama çok konuşuyorlar ya Papaganım Coco`nun Fotolari
keyfi orda zaten Papaganım Coco`nun Fotolari Bazen bende sinirlendiğim oluyor hemen arka odaya atıyorum Papaganım Coco`nun Fotolari ama çok şirin ve eğlenceli oluyorlar.Helede söylediklerine karşılık verirsen.

Şimdi bu papağana acımadım desem yalan olurPapaganım Coco`nun FotolariSenin gibi bir sahibi varsa koşmaması mümkün değilPapaganım Coco`nun Fotolari
Çok sevimliymiş coco ...Fakat bir sorum olacak coco nedemek?
teşekkürler damla Papaganım Coco`nun Fotolari Coconun anlamı aslında bizim arkadaş ortamımızda birisine taktığımız lakaptı.Concon dan gelir coco kelimesi Papaganım Coco`nun Fotolari kulağa hoş geldiğinden dolayı coco koydum.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #5
Ay senin papağınında mı var Papaganım Coco`nun Fotolari Coco ne ya zavallı kuşcuk
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #6
keyfi orda zaten Papaganım Coco`nun Fotolari Bazen bende sinirlendiğim oluyor hemen arka odaya atıyorum Papaganım Coco`nun Fotolari ama çok şirin ve eğlenceli oluyorlar.Helede söylediklerine karşılık verirsen.

teşekkürler damla Papaganım Coco`nun Fotolari Coconun anlamı aslında bizim arkadaş ortamımızda birisine taktığımız lakaptı.Concon dan gelir coco kelimesi Papaganım Coco`nun Fotolari kulağa hoş geldiğinden dolayı coco koydum.
İlginç değişik bir isim alışılagelmemiş genelde boncuk falan koyarlar yaPapaganım Coco`nun FotolariNeyse konunu ihlal etmek istemiyorum güzel bir paylaşım emeğine sağlık canım...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-05-2009 #7
Ay senin papağınında mı var Papaganım Coco`nun Fotolari Coco ne ya zavallı kuşcuk
yahu neden acıdınız kuşa Papaganım Coco`nun Fotolari gayet çok sever beni Papaganım Coco`nun Fotolari Yahu ne koysaydım maşuk mu olsaydı Papaganım Coco`nun Fotolari hep aynı isimler olmasını istemedim.Farklı olsun dedim.Açıklamasınıda damlaya yazdım.Yakında videolarını paylaşırım.Görürsünüz yazıkmıymış Papaganım Coco`nun Fotolari
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 08-05-2009 #8
Papağan ismi dendi mi "Yakup"u tek geçerim. :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-05-2009 #9
Çok güzel benimde muhabbet kuşu paşam vardı onu hatırlattı Papaganım Coco`nun Fotolari her gelene hoşgeldin diyen,filiz filiz diye sayıklayan Papaganım Coco`nun Fotolari en kötüsüde gözlemlerinden olucak beni uyandırmak için başımda sabah filiz şıtt diyenlerden kapmışki, ne zaman uyumak için değil, dinlenmek için uzansam bile şııııııtttt filiz ,şıııtttt filiz diye rahat vermeyen bir paşa Papaganım Coco`nun Fotolari Nostalji oldu teşekkürler paylaşım için Papaganım Coco`nun Fotolari
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #10
Ne şirinmiş o öyle? Papaganım Coco`nun Fotolari Kaç yaşında bakayıım? :P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları