para çekme logosu

Clip Art - para çekme logosu Sponsorlu Bağlantılar iyi çalışmalar arkadaşlar. bir müşterimiz para çekme logosu istiyor.baskı yapacağız. konuyu tam olarak nereye açacağım hakkında bir kararsızlık yaşadım umarım doğru yerdeyimdir.yardım edebilen veya edemeyen herkese teşekkürler.iyi çalışmalar.hayırlı ...

para çekme logosu
digitali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

digitali

Baskıcı / Antalya

Alt 01-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi çalışmalar arkadaşlar. bir müşterimiz para çekme logosu istiyor.baskı yapacağız. konuyu tam olarak nereye açacağım hakkında bir kararsızlık yaşadım umarım doğru yerdeyimdir.yardım edebilen veya edemeyen herkese teşekkürler.iyi çalışmalar.hayırlı kazançlar.:angel:

arkadaşlar yok mu böyle birşey kimse bilmiyor mu?:sweating: yardım küçük bir yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi çalışmalar arkadaşlar. bir müşterimiz para çekme logosu istiyor.baskı yapacağız. konuyu tam olarak nereye açacağım hakkında bir kararsızlık yaşadım umarım doğru yerdeyimdir.yardım edebilen veya edemeyen herkese teşekkürler.iyi çalışmalar.hayırlı kazançlar.:angel:

arkadaşlar yok mu böyle birşey kimse bilmiyor mu?:sweating: yardım küçük bir yardım
Daha açık ifade edebilirmisiniz. Zira ben para çekme logosu diye bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir loho hali hazırda varda size vektörel formatta olan mı lazım yoksa böyle bir logo yokta birileri yapsa bana yardımcı olsa diye bir beklentiniz mi var?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

digitali

Baskıcı / Antalya

Alt 01-06-2009 #3
kusura bakmayın böyle bir logoyu bizde ilk defa duyduk.avşivlerinizde varmı diye sormaktı amacımız. aslında basit bir şeymiş müşterinin istediği logo filan deyince abartılı bişey sanmıştık.
Bu mesajdan alıntı yap

digitali

Baskıcı / Antalya

Alt 01-06-2009 #4
para çekme logosu
Bu mesajdan alıntı yap