Paragraph Rules sorunu

InDesign - Paragraph Rules sorunu Sponsorlu Bağlantılar Dün yapımına Cs4'te başladığım bir işte tabloların altına, Paragraph Rules'i kullanarak çizgiler attım. İstediğim zaman altı çizili metini seçip, Paragraph Rules'e girerek değişiklikleri yapıyordum. Ancak bugün açtığımda dökümanı, ...

Paragraph Rules sorunu
REM777 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

REM777

Sanat Yn. / İstanbul

Paragraph Rules sorunu

Alt 17-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dün yapımına Cs4'te başladığım bir işte tabloların altına, Paragraph Rules'i kullanarak çizgiler attım. İstediğim zaman altı çizili metini seçip, Paragraph Rules'e girerek değişiklikleri yapıyordum. Ancak bugün açtığımda dökümanı, altı çizili metinleri seçip, Paragraph Rules seçeneğini açtığımda hiçbir şeyin aktif olmadığını ve müdahele edemediğimi gördüm. Yani tablolardaki çizgileri bile kaldıramıyorum. Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dün yapımına Cs4'te başladığım bir işte tabloların altına, Paragraph Rules'i kullanarak çizgiler attım. İstediğim zaman altı çizili metini seçip, Paragraph Rules'e girerek değişiklikleri yapıyordum. Ancak bugün açtığımda dökümanı, altı çizili metinleri seçip, Paragraph Rules seçeneğini açtığımda hiçbir şeyin aktif olmadığını ve müdahele edemediğimi gördüm. Yani tablolardaki çizgileri bile kaldıramıyorum. Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Paragraf Rules de iki seçenek mevcut
Rule Above ve Rule Below
Standart olarak Rule Above vardır siz buna tıklayarak Rule Below 'u seçin ve ordaki ayarlardan olduğunu göreceksiniz.

İyi kullanımlar
Bu mesajdan alıntı yap